Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Už pomalu přichází online nová podzimní kolekce kabelek. Konec srpna je nejlepší čas, kdy začít pracovat na novém nákupním seznamu věcí, které budeš nezbytně potřebovat pro svůj nový podzimní outlook. Musíš si pospíšit než tě někdo předhoní!

Rádi Vám s tím pomůžeme. Je velice lehké ztratit se v obrovském množstvím módních trendů.

My Vám usnadníme vybrat tu správnou kabelku.

Jednoduché je pravidlo šestery základních kabelek, které můžete zkombinovat ke všem outfitům, ať už chcete být za elegantní dámu nebo zazářit jako největší hvězda na stylovém večírku, či se pouze procházet po městě a užívat si podzimní náladu.

1.Kabelka z pravé kůže

Ptáte se proč mít v šatníku kabelku z pravé kůže? Odpověď je jednoduchá. Tyto kabelky jsou nadčasové, stylové, odolné a neuvěřitelně ladící se všemi typy oblečení. Čisté a jednoduché linie, jemná vůně kůže, elegance, kterou nelze přehlédnout, neodolatelná přirozenost, s jakou se bude pohupovat na vašem rameni. Ano, kabelky a tašky z pravé kůže jsou dražší než kabelky ze syntetických materiálů. Ale když se na ně podíváte za rok, dva, pět, všimnete si jen kouzelné patiny, kterou jim čas propůjčil. O zničení nemůže být ani řeč. Zrovna tak jsou kožené kabelky nadčasové a udržují si nadhled nad módními, ale pomíjivými trendy. Investice do kožené tašky, aktovky nebo kabelky zkrátka nebudete litovat.

Ptáte se kdy vyjde Vaše kožená kabelka z módy?

Nikdy. Koupí kabelky nebo aktovky z pravé kůže získáváte neodolatelný módní doplněk, který vám bude slušet dnes stejně jako za pět let. Dopřejte si tu radost.

 

2. Psaníčko

Zlaté vzorované psaníčko Solana Vás nezklame! Ideální volba pro tento podzim na všechny společenské události i na večírek do města! Zajímavé provedení tohoto psaníčka Vás potěší a radost Vám může dělat i během všedního dne. Kombinace materiálu je ideální jak na běžné nošení tak pro mimořádné události. Klopa kabelky se uzavírá na zámeček, prostor je dostatečne velký na vše potřebné jako jsou klíče, mobil, rtěnka či malá peněženka. Psaníčko bude krásné jak v ruce, tak na rameni díky dostatečně dlouhému řetízku, pro pohodlné nošení.

 

 3. Praktická kabelka - Crossbody 
 
Chystáte se do města na nákupy či s přáteli na párty? Potřebujete místo, kam uložíte všechny své osobní věci? Klasická kabelka se pro tyto příležitosti vzhledem ke své velikosti a způsobu nošení hodí pramálo. Spíše jsou tyto situace ideální příležitostí pro využití crossbody kabelek. Jedná se o kabelky menších velikostí, které lze nosit stále při sobě, aniž by vás nějak výrazněji omezovaly.
 
Běžné crossbody kabelky jsou vyráběny z klasické látky. Chcete ovšem něco elegantnějšího a stylového? Přesně tento typ crossbody kabelek vám můžeme nabídnout zde na Demix.cz . Připravili jsme pro vás množství crossbody kabelek z pravé či umělé kůže. V naší nabídce najdete crossbody
v klasických i méně tradičních tvarech. Zvolte si tu, která je vám nejbližší a nejvíce se hodí k vašemu běžně nošenému outfitu.
 
 
 

 4. Kabelka přes rameno

Dámské kabelky přes rameno s pevnými úchyty jsou praktickou variantou dámského zavazadla, které ve větším provedení plnohodnotně zastupují zavazadla na běžné věci denní potřeby. V naší nabídce naleznete různé styly od jednoduchých elegantních, které se hodí téměř ke každému outfitu a příležitosti, až po detailněji propracované i vícebarevné dámské tašky, které zahrnují současné trendy - například dámské kabelky s efektními střapci, kabelky s mačkaným vzhledem, šachovnicovým efektem nebo s reliéfním zdobením. Neváhejte a vyberte si u nás tu svoji!

5. Kabelky do ruky

Kabelky do ruky, obzvláště v čistě koženém provedení, se hodí k dotvoření elegantního outfitu a zcela podtrhují luxusní dojem dámy. Opět jsou dostupné v různých barvách, velikostech, v různém stylovém provedení a materiálech. Umožňují variabilitu nošení - s popruhem na rameni či pouze v ruce.

Pro praktické využití kabelek jako zavazadla je jejich nezbytným prvkem odnímatelný popruh. Tento typ kabelky umožňuje variabilní využití dámského zavazadla jako kabelky přes rameno, crossbody tašky i kabelky do ruky.

Krásná a přitom klasická kabelka od velice oblíbené značky David Jones Valentina. Nová kolekce podzim - zima, přináší oživení Vašeho šatníku moderními barvami, trendy materiály a střihy dámských kabelek. 

 

 

 

6.Trendová kabelka

Co vlastně máme na mysli, když říkáme „trendová kabelka“? 

Trendové kabelky se řídí aktuálními módními trendy i výstřelky. Ty se mění spolu s ročním obdobím, ale také s novými kolekcemi těch nejúspěšnějších módních návrhářů. Zatímco v letních měsících volíme kabelky výrazných a veselých barev, v zimě naopak šaháme po kabelce větší v tlumených barvách.

 

I když bychom si přály jako správné shopaholičky mít minimum 30 kabelek, šest těchto základních kabelek nám úplně stačí.

Co vy nato?

 

Uskutečňujeme Vaše sny!!!

www.demix.cz

 

 úvodní FOTO:https://cz.pinterest.com/pin/249949848045245820/