Doprava ZDARMA po České republice

Vážení zákazníci, 

v našem eshopu je nyní více než 1000 nových položek.

Vybraly jsme pro Vás pár skvělých tipů. 

Pokud toužíte po kabelce, která je reprezentativní, stylová a stejně jako vy má svůj vlastní spirit, podívejte se do kategorie Luxusní kabelky. Žhavou novinkou letošního podzimu je nádherná dámská kabelka NATHALIE ve zelené barvě. Ubývá vám energie a trpíte náladovosti. Vsaďte na zelenou! Její uklidňující a relaxační účinky vás příjemně nakopnou. 

 

Prohlédněte si také naše Společenské kabelky, které se Vám budou určitě líbit. Navštěvujete divadla či plesy? Pořádáte či účastníte se firemních večírků či chcete strávit svůj volný čas na party s přáteli? To všechno jsou večerní společenské příležitosti, kde potřebujete vhodný outfit včetně důležitého stylového detailu, kterým je dámská společenská kabelka.

Nepřehledněte ve naší nabídce novinku, elegantní dámské růžové večerní psaníčko IRENE s klopou. Kovové detaily jsou ve stříbrném provedení včetně přídavného řetízku.

Spousta novinek v naší kategorii Trendové kabelky. Co vlastně máme na mysli, když říkáme „trendová kabelka“? Trendové kabelky se řídí aktuálními módními trendy i výstřelky. Ty se mění spolu s ročním obdobím, ale také s novými kolekcemi těch nejúspěšnějších módních návrhářů.

Určitě budete nepřehlednutelná, pokud si pořídite kabelku AMELIA, která zosobňuje stylovost a krásu nejnovějšího trendu mačkavého vzhledu. Krásná nabíraná stylová kabelka přes rameno je tá správná volba. Oříšková barva krásně ladí ke podzimním outfitům.