Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Jakmile se zbavíte ty obrovské tašky na plénky, přebalovací podložky a 10 oblečku na převlečení, nastane ten správný čas pro maminky vyrazit si nakoupit tu vysněnou kabelku . Získáte ovšem dočasnou svobodu, ale nedělejte si moc velký iluze. I když už máte větší dítě, musíte stále v případě nouze udržet několik nezbytností v tašce. Všichni víme, že být rodič není nikdy předvídatelný, takže pokud budete držet těchto 5 položek v kabelce, budete vždy připraveni, když ty malé 'nouzové situace' vypuknou!

1.Taštička s první pomoci

Taková mini lékárnička do vaši kouzelné kožené kabelky je nutností. Vaše lékárnička by měla obsahovat alespoň 2 náplasty, menší desinfekci, fenistil gel, léky proti bolesti a pinzety.

 

2.Peníze - hotovost

V dnešní době všechno platíme kartou. Ovšem některé situace vyžadují mít při ruce hotovost např. ten neodolatelný stánek s nejlepší zmrzlinou ve městě. Nechcete přece, aby Vaše dítě mělo slzičky v očích. Než vyrazíte do města nezapomeňte svou peněženku a mince pro dětské nezmary!

Skvost pro všechny dámy. Luxusní kožená dámská peněženka vhodná i jako psaníčko jen , tak do ruky.

Dostatek místa na karty, bankovky a mince. Budete nadšená!

 

 3.Svačinka

Znáte to, jste na úřadě nebo v bance, už jste na řadě a vaše milované děťátko začne brečet, že umře hlady. Jako kdyby jste zrovna neměly oběd! Prostě jenom chce 'dobrůtku'. Nic není horší, než někde uvíznout  s mrzutým, hladovým dítětem. Chytrý rodič ví , že NIKDY nesmí zapomenout zabalit do kabelky menší zdravou svačinku nebo lízátko.

4.Vlhčené ubrousky

I když Vaše dítě nepotřebuje přebalit, stále se Vám budou hodit vlhčené ubrousky. Medaile tomu, kdo je vymyslel! Je to více než jasné, že děti když jdou ven, tak se ušpiní VŽDY! Přinejmenším ty moje. Buďte vždy připravená. Noste je ve vaší kabelce a pak se děti můžou hrabat i v hlíně! Ovšem dnešní civilizace moc dbá na hygienu. Není na škodu občas mít zablátěné ručičky.

5.Mobil

Nezapomeňte si svůj mobil doma. Určitě ho budete potřebovat! Foťák v mobilu vám pomůže zachytit všechny nezapomenutelné chvíle s vaším dítětem. Rovněž pokud se něco stane, můžete zavolat na tísňové služby nebo na někoho, komu důvěřujete, aby vám pomohl. Má také vestavěnou baterku, takže můžete v případě potřeby osvětlit prostor. Nepodceňujte sílu navigace, pokud jste náhodou ztraceni nebo internet pro informaci, když ho potřebujete. Váš smartphone může být vaším nejlepším přítelem v případě nouze!

Teď už jen zbývá vybrat si tu správnou kabelku a vyrazit na procházku nebo do města!

Hodně štěstí maminky!

 

Značková kabelka MC Mary je ta správna volba! Jaro už je tady a vy určitě potřebujete novou kabelku, která dokonale doplní Váš šatník! 

Romantickým prvkem je kytička z drobných flitrů, nepatrný, ale kouzelný detail, který oživí Váš outfit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

úvodní ilustrační foto:https://cz.pinterest.com/pin/525302744030389854/