Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Neskutečná kombinace podzimních barev, extravagantních vzorů, nejrůznějších materiálů, to všechno je nepřehlédnutelný Boho styl. Tento styl byl populární od roku 2000, kdy ho začaly reprezentovat herečka Sienna Miller, módní ikona Mary-Kate Olsen nebo modelka Kate Moss. Od ty doby do teď se Boho má tendenci stále vracet do naších skříní, aby znovu zažilo jednu malou renesanci.

Hlavními prvky tohoto looku jsou hlavně dlouhé tzv. maxi šaty a samozřejmě kozačky ve podzimních odstínech, tuniky s výšivkami, kožené široké pásky, bundy z broušené kůže, květované a nejrůznější etno vzory a samozřejmě nesmí chybět hippie nebo etno kabelka!

Květinový nádech i v podzimních dnech. Kabelka Bianca působí romanticky a vrátí vás do teplých letních dnů! Krásné zpracování, a pohodlné nošení je předností této tašky od značky Silvia Rosa. Hlavní kapsa na zip, uvnitř dostatek místa na vše potřebné, po bocích menší přihrádky na mobil či jiné drobnosti. Přední stana také nabízí přihrádku na zip, taktéž i zadní strana. Zachumlejte se do teplého svetru a ji vezměte sebou na podzimní procházku!

 

 

 

Pracovní porady, rodinné obědy, třídní schůzky, kávička s kamarádkami. Každá máme možnost předvést svůj vkus a poukázat na schopnost správně uchopit aktuální trend.

S kabelkou Michelle si můžete s módou hrát dle aktální fantazie a nálady. Nudou a šedí sice nic nezkazíme, ale ani nezazáříme. Proto přistupme k módě s větší hravostí, nová kabelka Michelle vás povede, hnědá ve spojení s chladnějšími tóny jsou barvami letošního podzimu. Ozdobný hnědý pásek udává kabelce noblesu a báječně ladí ve spojení s decentními doplňky, například s hodinkami nebo páskem v riflích nebo společenských černých kalhotách. 

Další předností kabelky Michelle je lehkost, osobitý střih a designové detaily. 
Báječně sedí na rameni, pohodlně se nosí v ruce a lze ji také připevnit na popruh, aby vám nezavazela v pohybu. 
Je vyrobena z kvalitní koženky ze zahraničí, díky které lze kabelku lehce otřít a udržet ji tak stále v čistotě. Vyztužené dno zajistí stále perfektní tvar a nechybí, ani funkční kapsičky na zip. 

Můžete být éterickou vílou, veselou hipísačkou nebo i divokou indiánkou. Můžete zkombinovat i to co je na první pohled nezkombinovatelné a stejně budete trendy. Nebojte se a kombinujte nejrůznější materiály, barvy, délky, velikosti. Vůbec nazáleží na Vaši konfekční velikosti. Nemusíte mít míry modelky a tento styl Vám bude velice slušet. Buďte svá, buďte jedinečná! Ciťte se svobodně, divoce, jedinečně, něžně, nespoutaně i rebelský. To vše je Boho styl. Buďte Boho královnou!

 

úvodní foto: https://cz.pinterest.com/pin/346917977543184488/