Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Módní guru velí: vezměte útokem přítelův šatník! V něm je totiž uschován obrovský potenciál vašich módních kreací pro léto 2018. In je nyní všechno, co nosí muži, pokud to nakombinujete s ryze ženskými doplňky.

Nejvýraznějším projevem tohoto trendu jsou nízké rovné boyfriend jeans, jež poznáte podle nízko položeného rozkroku. Jako kontrastní prvek k nim přidejte něžné psaníčko vaší oblíbené barvy, boty na jehlovém podpatku nebo výrazný náhrdelník na tílku, které je doplněné ležérním sáčkem.

Boyfriend style se však neomezuje jen na kalhoty, právě naopak. Vytáhněte z přítelova šatníku košili, zahrňte jí rukávy, přidejte skinny kalhoty a crossbody a můžete vyrazit! Nebo vás víc láká zachumlat se do jeho velikánské mikiny? Letos můžete. Oblečte si k ní áčkovou sukni a do ruky si vezměte ne batoh, ale trendy kabelku.

Léto trvá jen pár měsíců. Kolik variací během něj vymyslíte na „pánské téma“ (doplněné o kabelky a další ryze ženské doplňky)?

 

FOTO:https://cz.pinterest.com/pin/714594665845081336/

 

Žluté vzorované psaníčko Solana

Zajímavé provedení tohoto psaníčka Vás potěší a radost Vám může dělat i během všedního dne.

Kombinace materiálu je ideální jak na běžné nošení tak pro mimořádné události.

Klopa kabelky se uzavírá na zámeček, prostor je dostatečne velký na vše potřebné jako jsou klíče, mobil, rtěnka či malá peněženka. Psaníčko bude krásné jak v ruce, tak na rameni díky dostatečně dlouhému řetízku, pro pohodlné nošení.

 

Už jste si vybrala!

www.demix.cz