Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Měsíc prosinec, je mimo jiné i obdobím vánočních večírků a ty jsou aktuálně v plném proudu. Pracujete v business světě, na poště, ve zdravotnictví, u policie, v pekařství, v obchodě, na úřadě nebo kdekoliv jinde? Všude je nepsaným či přímo nařízeným pravidlem dodržovat předepsaný dresscode, který zaměstnance nudí, štve a nebaví.

Nicméně na firemním večírku máte jedinečnou možnost ukázat váš styl a blýsknout se před kolegy v naprosto jiném světle, než jak Vás v průběhu celého roku znají! To, jak se obléknete a jaké doplňky zvolíte, následně ovlivní, zda se budete cítit uvolněná, v dobré náladě a krásná. Nebo zda si budete celý večer zalamovat hlavu myšlenkou, jestli jste si namísto klasických černých kalhot a zastaralého psaníčka, neměla vzít raději ty vínové šaty s kabelkou v bordó odstínu. Žijeme jenom jednou, připravte se, nechte si poradit a vychutnejte si pohodový večer s kolegy. Na tento den budete celý rok vzpomínat.

Samozřejmě záleží, v jakém duchu bude vánoční večírek probíhat a jaký program Vás bude čekat. Ve většině případů probíhají firemní večírky v lepší restauraci, kde Vás čeká více chodů, po večeři probíhá běžná konverzace a nesmí chybět proslov vašeho nadřízeného. Nálada se uvolňuje a je chuť na trochu taneční zábavy. Následně se tedy přemísťujete na diskotéku. V jiném případě je večírek spojen se sportovní akcí v podobě bowlingu nebo s návštěvou divadla.

Jaké je tedy základní pravidlo? Přeci vyniknout a cítit se příjemně žensky!

Džíny, roztrhlou peněženku a ošuntělou kabelku nechte doma!! Držme se tedy firemních večírků probíhajících v restauraci a následně na taneční zábavě. Milé ženy, rozhodně doporučujeme ukázat ženskost, čili zvolte šaty nebo sukni, žádné nudné kalhoty, ty ponechte po tento večer pouze mužům! Nicméně doplňky dotváří celkový vzhled, proto Vám konkrétně poradíme a pomůžeme.

Z kabelek doporučujeme zvolit styl spíše elegantní a společenský. Zazáříte s větším psaníčkem či luxusní crossbody kabelkou. Nemusíte se bát žádného materiálu. Spíše se zaměřte na originalitu a zajímavé designové prvky. Možná jste opomněla na peněženku, zapomeňte na tu vaši starou, roztrhanou, kterou jste věrně nosila celý rok! Zvolte kožený materiál v decentním odlesku.

Žádnou takovou kabelku, ani peněženku nemáte? Ne, nepanikařte, pomůžeme Vám! Vaše dilema za Vás během pár minut vyřeší demix.cz! Čeká Vás zaručená kvalita, originalita a rychlé doručení!

Dávka inspirace zde:

Trendy úpletová dámská kabelka Desiré

Tato kabelka je přímo stvořená pro společenské události a firemní večírky! Skvělá volba materiálu a barev umožňuje dokonale sladit váš zimní outfit do posledního detailu. Kreativní horní klopa zdobící profil kabelky utváří eleganci do jedinečného celku! Střední velikost a tvar čtverce jsou skvělou volbou pro tento charakter události, kdy potřebujete s sebou pouze peněženku, klíče, telefon a kosmetickou taštičku. Prakticky uspořádaný vnitřek vás nadchne. Ke kabelce dostanete i odnímatelný popruh, který umožní nosit kabelku velmi pohodlným způsobem a ruce schovat do kabátku.

Úpletová dámská kabelka Desiré

Dámská decentní kožená kabelka Hernan přes rameno

Dámská kožená kabelka pro příjemná setkání a společenské události. Kabelka je vyrobena z kvalitní kůže, která působí velmi vznešeně a draze. Zvolená barva rozsvítí váš outfit, navíc lze velmi snadným způsobem kombinovat s dalšími doplňky. Vsadit na kvalitu se vyplatí!


Červená kožená kabelka Hernan přes rameno

Lesklá dámská peněženka Lorenti, černá

Luxusní dámská peněženka středního formátu. Krásná kvalitní lakovaná kůže a detailní zpracování upoutají a sklidí obdiv nejen na večírku! Barevné provedení je v souladu s aktuálním trendem, který ladí se zimním obdobím. Lesklý materiál je aktuálně nejvíce vyhledávaným módní hitem. Spousta místa na bankovky, osobní doklady či karty. Nádherný doplněk, který noblesně doplní vaši kabelku.

Černá lesklá dámská peněženka Lorenti