Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Milé ženy, už nám opět Vánoční čas klepe na dveře. Daly jste si za předsevzetí, že letos budete mít opravdu všechny dárky do poloviny listopadu hezky doma v teple, protože nesnášíte vánoční mačkanice, nekonečné fronty, čekání a hlavně si chcete užít pohodovou Vánoční atmosféru? No, tak potom máte nejvyšší čas! Tip pro vašeho miláčka máte již vyjasněný, chcete mu doplnit šatník o vhodný, praktický doplněk v podobě pánské tašky. Ale zasekly jste u otázky jaký typ tašky vlastně vybrat, jakou barvu, velikost, materiál či pro jakou příležitost?

Šikovní muži, potřebujete tašku, která podtrhne vaši mužnost a bude šitá přímo pro vás, ale nevíte, jak se v široké nabídce zorientovat a čím se při výběru řídit?

A právě pro vás přinášíme výsledky z aktuálního průzkumu. Mužům byla kladena otázka, co oceňují na taškách a dle čeho si tašky vybírají. Ženám, byla položená otázka, jaké tašky jim přijdou na mužích slušivé a které zachovávají či podtrhují jejich charisma. Na základě jejich odpovědí jsme sestavili 4 základní pilíře při výběru pánské tašky, kterým dejte při výběru prioritu, tak pojďme postupně.

KVALITA ****

Zde byla jednoznačná shoda mužského i ženského pokolení, důležitým parametrem je rozhodně kvalita. Kvalitní taška se pozná od prvního pohledu, tato informace neunikne mužům, natož ženám. Zaručenou kvalitu vám zajistí poctivé kožené tašky, které mají hned několik výhod, jsou poddajné k tělu a příjemné na dotek, dlouho vydrží a v neposlední řadě, ženy ihned napadne, že daný muži si sám sebe váží a umí se ocenit kvalitu. No a jak už je známo, muži mají rádi své zažité, klidně snídají stále to samé dokola a stejně tak, je to s i taškami, chtějí si pořídit jednu pořádnou, která jim bude sloužit dlouhá léta. Za kvalitní tašku mužům vůbec nevadí si připlatit, navíc muži jsou dobří matematici a umí si spočítat, že dražší kožená taška jim vyjde mnohem lépe, než nákup lacinější tašky, kterou později musí nahradit novou taškou, do toho časová investice při výběru, sečteno potrženo, kvalita je u mužů i u žen na prvním místě!

LUXUSNÍ VZHLED, JEDNODUCHOST ***

Ženy se v odpovědích shodovaly. Na pánských taškách se jim líbí luxusní vzhled, který je zajištěn koženým materiálem, který je ukotven v jednoduchosti. Přehnané prvky, velké nápisy, barevný mix to vše působí ve výsledku lacině a hlavně žensky. Pánská taška podtrhne mužnost jednoduchým designem, který je skloubený s kvalitním materiálem. Navíc většina mužů nemá čas, ani chuť zalamovat se každé ráno nad myšlenkou, jak vhodně sladit tašku s bundou či botami! Taška v jednoduchém elegantním provedení perfektně ladí k bundě i ke kabátu, riflím či společenským kalhotám a efekt bude stále naprosto dokonalý.

PRAKTIČNOST **

Ano, zde měli muži ihned jasno, ze všeho nejvíce nesnáší nepřehledné tašky, ve kterých musí dlouze lovit doklady či klíče. Taška by měla být přehledná, prostorná, uvítají pár funkčních kapes na zip pro uložení osobních věcí či menších drobností, které budou mít rychle po ruce. Dalším jmenovaným benefitem, který muži preferují, byl délkově nastavitelný popruh, nošení je pak více pohodlné a velmi praktické na cestování či na krátké přenášení věcí na schůzky či jiné příležitosti.

FUNKČNOST *

Dalším důležitým parametrem je funkčnost a zde záleží na charakteru příležitosti. Jdou-li muži se ženou do kina, na večeři či do nákupního centra uvítají pouze střední velikost v podobě crossbody tašky, do které se vleze mobil, klíče, doklady a peněženka. Jdou-li do práce, požadují větší tašku ideálně s uložením pro notebook či složku s pracovními podklady.

 

Na závěr pár luxusních tipů!

Pánská kožená aktovka, která je ideální do pracovního prostředí, působí velmi luxusním a současně elegantním dojmem. Hodí se ke kožené bundě, kabátu, ke klasické prošívané bundě nebo k obleku, zkrátka bude na vás, jaké oblečení zvolíte, jelikož tato nová taška je navržena záměrně univerzálně, aby k vašemu oblečení vždy perfektně ladila.

Vnitřní uspořádání s několika přihrádkami potěší všechny praktické muže, ode dneška budete mít vše na svém místě a rychle po ruce. V případě, že budete mít plné ruce věcí, je možné připnout nastavitelný popruh a aktovku přehodit přes rameno. Při nošení této aktovky dáte najevo eleganci, kvalitu a praktičnost a to nejen ve světě businessu!

 

Pánská crossbody taška, která působí velmi elegantním dojmem a v tomto provedení se hodí pro společenské či běžné události. Velmi kvalitní kožený materiál se příjemně nosí a vypadá přímo božsky! V kombinaci s černými boty či doplňkem v podobě černých hodinek nebo opasku budete vypadat velmi luxusně, nicméně lze kombinovat s jakoukoli barvou či stylem oblečení.

Ideální volba pro pány, co rádi cestují a jsou v neustálem pohybu. Chcete mít sve doklady a peněženku v bezpečí, tak neváhejte a pořiďte si tuto úžasnou menší tašku z kůže do které se Vám vlezou nejpotřebnější věci. Italská značka Bellugio dokázala skloubit eleganci a praktičnost. Samozřejmosti je kvalitní zpracování a materiál z pravé kůže.

 

 

 

 

 

úvodní foto:https://cz.pinterest.com/pin/663506957578448822/