Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice


Není nic úžasnějšího než dovolená někde na pláži u moře: sluníčko vám hladí tváře, slaný mořský vzduch vás omlazuje a osvěžuje, jemny šum a tanec vln a ... oh, počkejte. Zapomněli jste zabalit opalovací krém? Kde je Váš oblíbený román? Až budete spokojeně ležet na lehátku, poslední věc, kterou budete chtít udělat, je utíkat zpět do hotelového pokoje pro zapomenutou a nezbytnou letní položku. Zde je návod, jak zabalit perfektně plážovou tašku, takže si můžete vychutnat svůj plážový den naplno.

Opalovací krém, klobouk a sluneční brýle

Jedna věc je více než jistá, spálení od sluníčka není žádná legrace! Vyhněte se přechodu z bronzové do spálené s malou přípravou a spoustou preventivních opatření. Ujistěte se, že hodíte opalovací krém s vyšším UV faktorem do plážové tašky. Doporučuje se SPF 30 nebo vyšší a hledejte značku, která nabízí ochranu proti UV záření UVA a UVB pro nejlepší ochranu. Sprejový opalovací krém je vhodný pro těžko přístupná místa jako jsou záda, krk i pro tenčí, citlivější pokožku na rtech. Určitě nezapomeňte na velký slaměný klobouk a sluneční brýle. Tyto položky nejenže blokují slunce, ale budete zároveň i stylovější s těmito doplňky. Nádherný sluneční brýle mají v prodejně Demix na Josefské 14, v Brně.

 

 

Osuška, žabky a pareo

Někdy se vám může zdát, že je to nejzřemější věc pod sluncem, ale i na takové jednoduché věci, obzvlášť ve spěchu, můžeme zapomenout zabalit. Pokud nejste ubytováni v hotelu, který poskytuje plážové osušky, ujistěte se, že máte k dispozici rychleschnoucí verzi a zastrčte ji do tašky. Zabalte několik lehkých sandálů, protože odpolední teplo může udělat z písku naprosto nesnesitelné peklo pro vaše chodidla. A nezapomeňte si v tašce uložit čistý a suchý pár spodního prádla, abyste se vyhnuli večeři na pláži v řecký taverně v šatičkách a mokrých plavkách. Bude se vám určitě hodit i letní šatičky nebo pareo, které si ovšem můžete přímo koupit i na dovolené. Každé letovisko nabízí toto neodolatelné zboží v pestrých místních barvičkách.

https://cz.pinterest.com/pin/318840848606076674/

 

A do jaké plážové tašky to vše zabalíte?

Je to jen na vás. Velký výběr mají v prodejně Demix OC Královo Pole v Brně. Určitě se tam zastavte. Rádi vám poradí při výběru. Léto pouze s úsměvem, jedině u nás v Demixu!

 

A skvělý tip na závěr! 

Krásné a originální kabelky, to je IOAMO. Jejich nepřehlédnutelný design a kombinace barev strhnou na sebe pozornost vždy a všude!

Petronilla je úžasná, nezapomenutelná kabelka pro tuto letní sezónu. Jen si ji prohlédněte a nebudete chtít již jinou! Krásné barvy, desing a styl tašky je velice poutavý a žádaný! Letní šaty, sukni i tenisky nedoplníte ničím jiným než jejím osobitým a nezpoutaným šarmem. 

 

 

 

 

Plážové tašky již neodmyslitelně patří k létu. Jsou praktické a skvělé módné doplňky do kterých dáte opravdu vše, co potřebujete mít pro chvíle odpočinku ať na pláži či koupališti. 

Stylová a nepřehlédnutelná, to je plážová taška Vilma. Má osobitý design, který doladí váš plážový outfit k dokonalosti. Hlavní prostor je na druk či stáhnutí šňůrkami. Uvnitř spousta místa na vše potřebné. Uši dostatečně dlouhé pro pohodlné nošení na remeni či v rukách. 

Ještě váháte!