Doprava ZDARMA po České republice

Produkt je již vyprodán.
Níže naleznete produkty ze stejné kategorie.

Sledovat produkt

Gender:
Pro dámy
Materiál:
Syntetická kůže / Textilie
Barva:
Koňaková hnědá
Rozměry:
28 x 28 x 8 cm  (šířka x výška x hloubka)
Délka popruhu:
nastavitelná
A4:
Ne
Značka:
Silvia Rosa

Peněženka, klíče, mobil, kapesníky, rtěnka, tyčinka, diář, žvýkačky a voda! Ano, toto vše se vám vleze do naší nové krásné crossbody kabelky Ximeny. Veškeré věci budou mít odedneška svůj řád a patřičné místo. Jelikož vnitřek kabelky je důmyslně promyšlen a navržen pro každou praktickou ženu. V kabelce je našito hned několik kapsiček na zip. Dvě se nachází ve vnitřní části, dvě na přední části a jedna kapsička na zadní straně kabelky. Dejte konec stresujícímu hledání věcí! 

Ximena byla navržela pro praktickou a současně velmi elegantní ženu, která zvládne několik věcí současně a to s patřičnou elegancí. Tato kabelka má styl, žádné přehnané prvky, ale decentní a přitom velmi zajímavý design. Návrháři ví, že v jednoduchosti je krása, která se hodí k více outfitům současně. 
Díky nastavitelnému popruhu lze kabelku nosit na rameni, ale hlavně ležérně a pohodlně kolem těla! Ruce zůstanou volné s Ximenou zvládnete více činností současně. A to v dnešní uspěchané době potřebuje nejedna skvělá žena.