Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Black Friday, ještě nekončí, tato akce je prodloužena díky Cyber Mondey!

Letos poslední slevová vlna je tady!

Pojem Cyber Mondey byl převzat z Ameriky a připadá na pondělí, po svátcích dne Díkůvzdání.

Byl zaveden marketingovými společnostmi, kdy každoročně dochází ke zlevňování zboží na internetových portálech a vytváří se ideální podmínky pro zákazníky, kteří potřebují dokoupit zbývající vánoční dary. Atraktivní slevy na luxusní zboží až 60% pokračují a do konce roku se již nebudou opakovat!

Nemáte-li vyřešené dárky pro své bližní nebo chcete pro změnu udělat radost sami sobě, pak nezmeškejte slevy trvající do pondělí 26. listopadu na našem internetovém portálu https://www.demix.cz/

Doplnili jsme zásoby a jsme tu pro Vás. Poskytneme Vám skvělé tipy na úsporu peněz a hlavně na nákup krásného zboží v prvotřídní kvalitě.

Nově naskladněné zboží v luxusním designu zde:

Trendy úpletová dámská kabelka Desiré, černá- 5860-2 A Nová kolekce od značky David Jones, která je synonymem kvality a nadčasovosti.

Skvělá volba materiálu a barev umožňuje dokonale sladit váš zimní outfit do posledního detailu. Kreativní horní klopa zdobící profil kabelky utváří eleganci do jedinečného celku! Střední velikost a tvar čtverce jsou skvělou volbou pro každodenní nošení vašich cenností. Prakticky uspořádaný vnitřek vás ohromí. Je uzavíratelná po celé šířce zipovým systémem, samozřejmostí je malá kapsička na zip a kapsa na mobil. Na zadní straně je kapsička pro uložení klíčů, kapesníčků či jiných drobnosti. Ke kabelce dostanete i odnímatelný popruh, který umožní nosit kabelku velmi pohodlným způsobem a ruce schovat do kabátku.

Úpletová dámská kabelka Desiré