Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

 

Deset dnů do Vánoc!

Při tomto zjištění se většině z nás rozšíří zorničky, do krve se vyplaví endorfin a zmateně listujeme v diáři. A skutečně je to tak, zbývá pouhých pár dní do Vánoc a místo radostného očekávání vánoční pohody pociťujeme solidní stres a značnou úzkost.

Zkrátka v každodenním zápřahu jsme i letos bohužel nestihli v předstihu nakoupit dárky pro naše blízké. V tomto čase panuje ve městě značné davové šílenství a fronty jsou snad úplně všude! Dokonce i v dříve poklidných uličkách města, samozřejmě na trzích, na poště, na výdejních místech a především v nákupních centrech je neskutečně narváno. Tento stav se bude bohužel den ode dne jenom stupňovat.

Nyní máme na výběr, buď si vyjedeme do města pro další dávku stresu, nebo se necháme inspirovat vhodnými dárky, které z pohodlí domova vybereme, zaplatíme a dáreček si chytře necháme dovézt až domů. Volba je myslím úplně jasná, půjdeme na to chytře! Způsob nákupu a dopravy máme vyřešený a teď zvolit dárek, který skutečně udělá radost, která vydrží po celý rok.

Koupit muži opět sadu přípravků na holení je fajn, ale řekněme si upřímně, takový dárek nevykouzlí tu pravou radost. Stejně tak peníze do obálky! Z těchto darů je patrné, že dotyčný nákup nechal na poslední chvíli nebo si nedal práci s přemýšlením, čím by skutečně potěšil konkrétního člověka. Nikdo z nás nechce zanechat takový dojem, protože nejcennější co v životě máme, jsou právě naši blízcí.

Z toho důvodu vznikl tento článek, cílem je pomoci věrným čtenářům efektivně vyřešit dárek na poslední chvíli. Pojďme tedy odložit stres, ten nám nic dobrého nepřinese a pojďme se inspirovat!

Ženu jednoznačně potěšíte krásnou, kvalitní kabelkou, protože ženy prostě milují kabelky. Rády je kombinují s oblečením, láká je nové barevné provedení, kombinace materiálů a střihů. Navíc každá kabelka se hodí pro jinou příležitost. Máme plesové kabelky, ale také sportovní a velmi elegantní. Kabelky pro každodenní běžné nošení nebo kabelky přímo stvořené pro business prostřední. Zkrátka kvalitní a krásnou kabelkou rozhodně potěšíte každé ženské srdce.Stejně tak elegantním batůžkem, který je aktuálně velmi v módě. Dalším krásným a velmi praktickým dárečkem je peněženka z kvalitní kůže v krásném designovém provedení.To jsou dárky, které člověk nespotřebuje během měsíce, jak je to v případě kosmetických balíčků. Takovým dárkem se budou ženy těšit několik dalších let.

V případě mužů jsou skvělou volbou kožené aktovky, které jsou velmi kvalitní, luxusní a praktické. Pohodlně se do nich uloží notebook a další osobní věci. Pro běžné nošení jsou vhodné pánské crossbody tašky, které jsou krásným mužským doplňkem, který může být sladěn s peněženkou v koženém provedení.

Zárukou spolehlivosti, kvality, moderního provedení a rychlého vyřízení je Demix, který je na trhu již 22 let! S důvěrou se na něj obrací zákazníci i v předvánočním shonu. Vyberte si z přehledného e-shopu na www.demix.cz.

Nově naskladněné zboží zde:

Chcete se odlišit a vyniknout? Pak právě pro Vás byla navržena horká novinka mezi kabelkami, naše jedinečná Elen. Vyniká několika designovými prvky, které jsou velmi decentní, čímž působí luxusně. Nevšední tvar, materiálové zpracování a decentně vyryté vzory jsou dominantou a předností kabelky Elen. Vnitřek potvrzuje precizní práci návrhářů. Odlehčený materiál, prostornost, pevné dno a komfortně dlouhé ucho z měkkého materiálu. S takovou kabelkou uděláte krásné Vánoce každé ženě!

Modrá dámská kabelka Elen

Luxusní zdobená kabelka Jordana je pevná, elegantní kabelka doplněná ozdobou ve formě šátku, který krásně doplní a oživí. Jednoduchá elegance je to pravé pro tento kousek a Vy se s ní nikdy neztratíte! Kabelka se hodí do práce, ke kabátu, či třeba k šatům. Je zkrátka úžasná vždy a všude a Vy budete s ní! Uvnitř vás ohromí dostatek volného místa, menší kapsa na zip a přihrádky na drobnosti nebo pro pohodlné uložení mobilního telefonu. Kabelku lze nosit i pohodlným způsobem přes rameno, díky délkově nastavitelnému popruhu. Muži, máte-li doma moderní ženu, pak máte vyřešený vánoční dáreček!

Dámská kabelka Jordana

Elegantní pánská crossbody taška Riccardo je praktická a vysoce moderní pánská taška pro mnohonásobné využití. Jednoduchý elegantní design, který ladí ke každému charakteru události. Příjemný materiál, který neodírá oděv a je příjemný na dotek. Praktický doplněk, který ocení pod stromečkem každý muž!

 

Pánská crossbody taška Riccardo