Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

2590 Kč s DPH
Původní cena: 2690 Kč

SKLADEM - může být u Vás již 17.9.

Sledovat produkt

Gender:
Pro dámy
Barva:
Bílá / Oranžová / Šedá
Rozměry:
36 x 28 x 14 cm  (šířka x výška x hloubka)
Délka uší:
38cm nebo 56cm
Kování:
Stříbrné
A4:
Ne
Značka:
IOAMO

Módní, stylové a okouzlující! To jsou kabelky IOAMO, naprostá novinka na našem trhu. Každá žena touží být originální a nepřehlédnutelná! S těmito kabelkami se Vám to zaručeně splní! Každký kousek je naprostý originál a nese si sebou kousek italského luxusu. 

Macario je krásná a nepřehlédnutelná dámská taška. Je skvělým doplňek pro jaro a léto, díky svému nepřehlédnutelnému desingu a svěží oranžové barvě. Šedá je výborná barva ke kombinaci k mnoha outfitům a dlouhé ucho vám zaručí pohodlné nošení na rameni. Výborný typ tašky pro letní dovolenou k moři či nákupům a výletům!

Vnitřní kabelka je vyrobená z polyesteru. Uzavírá se na zip. Uvnitř kabelky dvě menší kapsičky bez zipu.

Vnější kabelka slouží jako obal. Rukojeť a vnější kabelka jsou z materiálu EVA, který má vynikající vlastnosti. Rukojeť lze prodloužit. Kabelku můžete nosit jak v ruce, tak i přes rameno.

Materiál EVA neboli polymer má síťovanou strukturu, což mu propůjčuje určité specifické vlastnosti: nepromokavost, odolnost proti UV záření, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti stresu, odolnost proti trhlinám. Snadno se udržuje. Stačí použít vodu a hadřík. 

Mohlo by se vám líbit