Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice
Nakupte s doručením do Vánoc. Zbývá

2750 Kč s DPH
Původní cena: 2850 Kč

SKLADEM - může být u Vás již 17.12.

Sledovat produkt

Gender:
Pro dámy
Barva:
Černá / Červená
Rozměry:
38 x 28 x 14  (šířka x výška x hloubka)
Délka uší:
38cm nebo 56cm
Kování:
Stříbrné
A4:
Ne
Značka:
IOAMO

Italská značka IOAMO přináší na náš trh kabelky, které jsou naprostou novinkou. Jsou originální, nespoutané a tak hravé. Kombinace barev je úžasná a každý kousek je naprostý originál!

Vzor Skotského Tartanu Vás nadchne. Obyvatelstvo dnešního Skotska nosí tento vzor již od pradávna. Proč je to právě kostka, která je tak oblíbená? Asi důkaz racionální povahy a výraz obdivu k preciznímu geometrickému tvaru? Psychologové tvrdí, že lidé rozumově založení si ze geometrických tvarů podvědomě vyberou vždycky čtverec. Určitě si také oblíbite tento úžasný vzor na naších kabelkách IOAMO!!!

 

Vnitřní kabelka je vyrobená z polyesteru. Uzavírá se na zip. Uvnitř kabelky dvě menší kapsičky bez zipu.

Vnější kabelka slouží jako obal. Rukojeť a vnější kabelka jsou z materiálu EVA, který má vynikající vlastnosti. Kabelku můžete nosit jak v ruce, tak i přes rameno.

Materiál EVA neboli polymer má síťovanou strukturu, což mu propůjčuje určité specifické vlastnosti: nepromokavost, odolnost proti UV záření, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti stresu, odolnost proti trhlinám. Snadno se udržuje. Stačí použít vodu a hadřík. 

Mohlo by se vám líbit