Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Produkt je již vyprodán.
Níže naleznete produkty ze stejné kategorie.

Sledovat produkt

Gender:
Pro dámy
Barva:
Bílá / Červená
Rozměry:
36 x 28 x 14  (šířka x výška x hloubka)
Délka uší:
38cm nebo 56cm
Kování:
Stříbrné
A4:
Ne
Značka:
IOAMO

Italská značka IOAMO je naprostou novinkou na našem trhu a my Vám ji rádi představíme na našem eshopu! Tyto kabelky jsou jedinečné pro svoji paletu barev, každá má svůj osobitý a nezaměnitelný desing. Ženy touží být okouzlující a nepřehlédnutelné a tyto skvělé doplňky Vám to jisto jistě umožní!

Emiliano je hravá, ženská kabelka, která Vás okouzlí svým šarmem i hravostí. Něžná bílá barva je ideálním doplňkem prosluněných měsíců a červená ji dodá šarm i energii. Velikost tašky je ideální na běžné nošení a šaty i džínové kraťasy doladíte s touto taškou k dokonalosti!

Vnitřní kabelka je vyrobená z polyesteru. Uzavírá se na zip. Uvnitř kabelky dvě menší kapsičky bez zipu.

Vnější kabelka slouží jako obal. Rukojeť a vnější kabelka jsou z materiálu EVA, který má vynikající vlastnosti. Rukojeť lze prodloužit. Kabelku můžete nosit jak v ruce, tak i přes rameno.

Materiál EVA neboli polymer má síťovanou strukturu, což mu propůjčuje určité specifické vlastnosti: nepromokavost, odolnost proti UV záření, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti stresu, odolnost proti trhlinám. Snadno se udržuje. Stačí použít vodu a hadřík. 

Mohlo by se vám líbit