Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

2450 Kč s DPH
Původní cena: 2550 Kč

SKLADEM - může být u Vás již 28.5.

Sledovat produkt

Gender:
Pro dámy
Barva:
Modrá
Rozměry:
36 x 28 x 14  (šířka x výška x hloubka)
Délka uší:
38cm nebo 56cm
Kování:
Stříbrné
A4:
Ne
Značka:
IOAMO

Naše nová kabelka italské značky IOAMO se v mžiku stala trendem pro svůj elegantní design a nevšední detaily.
Díky zachované originalitě a jednoduchosti kabelka perfektně ladí s širokou škálou outfitů, tedy pro praktickou ženu to pravé ořechové.
Černé úzké kalhoty, bílá košile a kabátek bude perfektně doladěn s kabelkou IOAMO, hrejte si, zkoušejte, ale svoji IOAMO neopouštějte, s ní prostě nemůžete šlápnout vedle. Tato kabelka je zárukou kvality a luxusu, který je vyzařován na první pohled.

Tato modročerná kombinace je okouzlující. Bude se hodit jak k jeanům a pohodlnějšímu oblečení na vycházku, tak i ke kalhotám a saku do práce nebo do společnosti. Povzneste svůj styl na novou úroveň!

Vnitřní kabelka je vyrobená z polyesteru. Uzavírá se na zip. Uvnitř kabelky dvě menší kapsičky bez zipu.

Vnější kabelka slouží jako obal. Rukojeť a vnější kabelka jsou z materiálu EVA, který má vynikající vlastnosti. Kabelku můžete nosit jak v ruce, tak i přes rameno.

Materiál EVA neboli polymer má síťovanou strukturu, což mu propůjčuje určité specifické vlastnosti: nepromokavost, odolnost proti UV záření, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti stresu, odolnost proti trhlinám. Snadno se udržuje. Stačí použít vodu a hadřík. 

 

Mohlo by se vám líbit