Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Kombinace stejné boty a ladící kabelka byly ještě nedávno považované za passé. Zdály se zastaralé jako za času našich babiček a až příliš dokonalé. Dnešní móda se vždy snaží uniknout této dokonalosti. Kombinuje se všechno možné, barvy, tvary. Ale nyní se stará mánie opět vrací.

Takže si můžeme znovu krásně sladit kabelku s botami aniž bychom byli kritizováni za to, že vypadáme staromódně. Obleky jsou také zpátky. Můžete si vybrat brokátový nebo sametový, čím neobvyklejší je barva, tím lépe. K tomu doladit kabelku a lodičky a můžete vyrazit do společnosti s úsměvem a budete nepřehlédnutelná.

Zde jsou některé naše návrhy pro správný styling boty a tašky.

Nemusí být úplně stejný odstín

Existuje zde jen několik výjimek, například pokud jste se rozhodli nosit červené boty s červenou kabelkou. 
Je pravděpodobně nejlepší koupit je společně, protože červené odstíny mohou být zcela jiné a není těžké pokazit výsledný dojem.
Protože červená barva je silná barva, každá chyba je mnohem nápadnější.
Ale pro zbytek barev si můžete koupit boty v jedné prodejně a kabelku jinde, jen si vzít jednu nebo druhou sebou,
když půjdete nakupovat, takže máte přesnou barvu před vámi.Dámská červená kabelka

 

Pokud jste vášnivou ženou a máte rádi vzory se zvířecím potiskem, stačí si např. vybrat kabelky s tímto vzorem a boty s jednou z barev zvířecího potisku nebo naopak. Jedná se vždy o bezpečné a velmi elegantní řešení. Tímto způsobem budou kabelka a boty stále vypadat jakoby k sobě patřili, ale nebude to budit dojem zastaralý nebo příliš bezvadný. To stejné platí i pro kombinaci, kde jsou geometrické vzory či pruhy.

https://cz.pinterest.com/pin/AZIK1GiTLQZu39GGCH2hBT7WeMbijRN5Wa15z8RpsCXx7qVwUgH6r6s/

 

Perfektní set stejná taška a boty

Jsou ideální ve chvíli, když máte na sobě spoustu různých barev nebo vzorů a vše ostatní musí zůstat spíše neutrální. Nebo jděte opačným směrem, noste kratší černé šaty nebo něco opravdu jednoduchého a obuv a tašku jako doplňky, které oživí Váš vzhled. Pokud se jedná o tento případ, rozhodněte se pro kabelku nebo boty se zvířecím potiskem, květiny, třpytky, určitě něco více nápadného.

Stylové a okouzlující na první pohled! To je psaníčko Anja! Smyslně doplní a oživý večerní či plesové šaty a budete mít potřebné věci neustále při sobě. Zajímavé zpracování a velký výběr barev vám zaručí, že toto psaníčko doladí každý váš vyjímečný večer či událost!

Stylové kárované psaníčko Anja

 

Kouzlo hnědé s černým

Jedná se o dva odstíny, které jsou jak v létě tak i v zimě nadčasové.

Hnědá a černá jsou dvě základní barvy, se kterými se nemůže nic pokazit, a jsou dostatečně sofistikované, takže nikdy nemusíte mít příliš mnoho doplňků. Ještě lépe, pokud jsou vyrobeny z kvalitní kůže, protože stojí za to vynaložit pár dalších peněz na sezónní kus, který budete nosit po mnoho let.

 

Tak jednoduché a přitom velice působivé, to je psaníčko Magic. Krásné zpracování i matné kování vás upoutá a nepustí. Na ples či do divadla je nepostradatelé!

 

Klopa se otevírá na druk, uvnitř spousta místa na vše nezbytné věci. Nabízí i menší přihrádky na zrcátko či rtěnku. 

 

Krásné bude v ruce i na rameni díky dlouhému řetítku.

 

Jen směle na ples!

Trendy dámské psaníčko černé barvy