Doprava ZDARMA po České republice

Jak vybrat správný batoh na výlety a cestování?

Je tady konečně jaro a krásné slunečné počasí. Určitě se začínáte rozmýšlet, na jaký výlet či rovnou několikadenní túru vyrazíte. Ovšem je ale také na čase porozhlédnout se po novém parťáku, který poslouží jako skvělý průvodce při všech dobrodružstvích. Ano, mám na mysli zbrusu nový, praktický a kvalitní batoh! Který bude pro vás ten pravý? Výběr je obrovský!

 

Na cesty

Batohy značky Travel Plus jsou přímo božské! Vypadají ultramoderně a ještě Vám prakticky poslouží. Možnosti jsou nekonečné! Např. skvělou volbou je Cestovní batoh Travel,šedý.Můžete ho nosit jako batoh do práce, do školy nebo Vám poslouží jako skvělý průvodce při Vašem cestování a užívání si dobrodružství na výletě ať už v zahraničí nebo doma. Nádherná jemně šedá barva je unisex. Hodí se jak pro pány, tak i pro dámy. Tento batoh je vyšší kategorie a bude Vám výborným společníkem! Záda už Vás nebudou nikdy bolet!

Na výlet nebo procházku

Jestliže hledáte batoh pro sportovní využití např. na kolo a kratší výlety nebo procházky, zvolte potom spíše batoh menší velikosti, který se Vám bude pohodlně nosit a vlezou se Vám tam pouze nezbytné věci. Ovšem i když tento batoh ponesete na zádech jen pár hodin, rozhodně nesmíte podcenit jeho konstrukci.

Značka Suissewin nabízí kvalitní batohy pro sportovní chvilky, na kolo, motorku, turistické trasy, výlety,tak i na cestování a podobné dobrodružství. Mezi menší turistické batohy této značky patří i malý červený batůžek. Budou mít z něho radost dámy i pánové. Ovšem využijí ho i naši nejmenší cestovatelé, naše děti. Každé díte touží po svém batůžku, který vypadá jako kopie toho dospěláckého. Ponese si v něm svačinu a menší láhev (max. 1L) s vodou či džusem. Tento batoh má všestrané využití. Ať už pojedete na kole nebo se půjdete projít se psem do parku, tento batoh Vás doprovodí a budete mít úsměv na tváři. Je malých rozměrů, ale díky vyztužené kapse do něj uložíte svůj tablet (max.16,5 x 19 cm). I s danou elektronikou má hlavní kapsa dostatek místa i na další osobní věci, nejen peněženku a klíče. Ty si mimochodem můžete uložit do předních dvou kapes. Ideální jsou nastavitelné popruhy, ty jsou vyrobeny se zipem, díky kterému si můžete popruhy sepnout k sobě a mít tak jeden širší.

Za dobrodružstvím

Ovšem pokud patříte k nadšeným turistům, kteří v přírodě s batohem na zádech klidně stráví celý den, musíte dbát na kvalitu a funkčnost. 

Skvělou volbou pro všechny dobrodruhy je Víceúčelový Travel plus batoh, černo-červený. Jedná se o speciální vodě odolný turistický či sportovní batoh s výztužemi. Značka Travel plus je synonymem kvality, moderna a praktičnosti. Nabízí batohy určené jak pro sportovní chvilky, na kolo, ale i na hory, výlety, turistické trasy i cestování do zahraničí.

Na klopě, která se rozepíná dvěma klipsy je malá flísová kapsička se zipem na drobnosti. Pod klopou se nachází středně velká kapsa na zip a také hlavní kapsa, která se utahuje pomocí tkaničky. Uvnitř je prostor pro osobní věci spolu s polstrovanou kapsou, kterou můžete využít na notebook (max. 28 x 40 cm). Dále dvě menší síťované kapsy a jedna větší, všechny pod zipem. Samozřejmosti a velmi praktickou záležitosti  jsou síťované kapsy na bočních stranách, kam můžete uložit láhve při objemu až 1 litr. Zadní část batohu má vyztužený záda a popruhy. Také se zde nachází i menší kapsa se zipem, ideální místo na doklady. Délka popruhů je nastavitelná. 

Kvalita a  funkčnost tohoto skvělého batohu Vás ohromí. Ideální parťák pro všechna dobrodružství. Barevné kombinace jsou unisex a můžou ho nosit jak muži, tak i ženy! Teď už jen objednat a vyrazit na výlet!