Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Blíží se čas letní dovolené. Také rádí vybíráte zájezd first minute nebo radší počkáte na last minute a nejvýhodnější cenu? Každopádně ať už cestujete autem nebo letadlem, budete potřebovat nové cestovní zavazadloJedním z nejdůležitějších rozhodnutí, které musí každý cestující učinit, je to, jaké zavazadlo si koupit. Kufry najdete v téměř nekonečné paletě velikostí, materiálů a cen. Často je obtížné určit relativní rozhodnutí, když je lze nalézt v takových odlišných cenových relacích. Musíme při výběru cestovního zavazadla zvážit více bodů.

Velikost a váha

Ve světě příručních neboli kabinových zavazadel a boje o prostor pro zavazadla v letadlech je důležité pečlivě zvážit velikost vašich tašek. Jak má tedy zavazadlo vypadat? Každá společnost má vlastní interní předpisy, které nařizují jak takové zavazadlo má vypadat a vážit. Každý dopravce má tuto informaci na svých stránkách. Můžete se podívat na některé příklady:

easyJet: rozměry - 56 x 45 x 25 cm, váhový limit - není

Ryanair: rozměry - 55 x 40 x 20 cm, váhový limit - 10 kg + druhé zavazadlo také zdarma 35 x 20 x 20 cm

Wizz Air: rozměry - 55 x 40 x 23 cm, váhový limit - 10 kg (od 29.10.2018, do té doby jen 42 x 32 x 25 cm)

Letecké společnosti jsou stále striktnější na hmotnostních omezeních pro zavazadla. Pokud kufr sám váží hodně, znamená to, že si s sebou můžete vzít méně věcí… nebo za tuto výsadu zaplatíte více peněz. Bez ohledu na to vám bude dobře sloužit taška z lehkých materiálů. Bez ohledu na to, co si koupíte, zvažte balení co nejúčinněji. Ideální je např. koupit si už odlehčený kufr.

 

Materiál

Cestovní zavazadla se obvykle dodávají skořepinová nebo látková. Skořepinová zavazadla jsou odolnější i vůči vodě, zavazadlo je lépe chráněno před deštěm, louži a úniky. Měkké látkové tašky jsou často rozšiřitelné a mohou se natahovat více kolem okrajů, což vám dává větší prostor a možnosti balení (nebo když si na výlet koupíte nějaké suvenýry). Kapsičky na zip se vždycky hodí!

Ultramoderní strukturovaný a velmi praktický cestovní kufr na čtyřech kolečkách italské značky Ormi Vás nadchne! Unikátní, vysoce funkční a prostorné zavazadlo z nejmodernějších a lehkých materiálů je nejlepším kamarádem na cestách.

Ideální velikost III pro všechny Vaše nezbytné věci na delší cestu letadlem nebo do auta na prodloužený víkend s kamarádkou.

Vyrobeno z nejmodernějších kvalitních materiálů, které se vyznačují svojí nízkou váhou. Nylonové zipy nabízejí spolehlivost a bezpečnost. Kufr má čtyři in – line kolečka s rotací o 360°, na dotek příjemné vrchní i boční madlo, teleskopickou rukojeť a boční plastové cvoky proti poškrábání. Uvnitř jsou upínací popruhy na fixaci Vašich věcí, textilní podšívka a kosmetické kapsy. Kufr je dodáván ve třech velikostech, které do sebe vzájemně zapadají. 

 

 

Skvělý nový design potěší všechny milovníky moderního cestování! Model Pearl Blue italské značky Ormi Vám bude sloužit na pracovních cestách i na cestě kolem světa. Doplněk, který si oblíbíte, byl poctivě testován, je tedy kvalitním kouskem. Originální design perleťově modrého vlnkování Vás pohltí. Velikost I slouží jako příruční zavazadlo do letadla. Může se hodit i na welness prodloužený víkend s Vaší milovanou polovičkou.

Kufr má čtyři in – line kolečka s rotací o 360°, kombinační zámek, na dotek příjemné vrchní i boční madlo, teleskopickou rukojeť a boční plastové cvoky proti poškrábání. Uvnitř jsou upínací popruhy na fixaci Vašich věcí, textilní podšívka a kosmetické kapsy. Kufr je dodáván ve třech velikostech, které do sebe vzájemně zapadají.