Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Kolekce předních módních návrhářů jaro-léto 2019 jsou zde a jsou úžasné. Plné pestrých barev, optimismu, praktičnosti a ženskosti.  Jarní designové kabelky jsou v jasných barvách, jako jsou červená, růžová, oranžová. Ovoce, barevné muffinky a cukroví bylo letošní inspirací.

Jaké je lepší období než jaro, doba znovuzrození a růstu, aby se všechny ženy zvýraznily svou krásu a ženskost vhodnými doplňky. Ideální kabelkou této sezóny je kabelka menší velikosti jako třešnička na dortu.

Stejně jako u posunu paradigmatu a zároveň velké oblíbenosti růžové barvy, předpokládáme podobnou změnu v perspektivě s těmito typy ženských a drobných kabelek. Jako bonus, jejich malá velikost vyzývá ke zvědavosti. Copak najdeme v tak malé kabelce? Co byste tam měla vy? Já? Určitě můj iPhone a svěží rtěnku od Toma Forda ve třešňový barvě!

I když každou sezónu vychází nové módní trendy, důležité je také řídit se svým vlastním instinktem. Nebojte se kombinovat a najděte svůj osobní styl, který Vám bude vyhovovat! Mějte zkrátka svůj vlastní styl jinak se z vašeho nakupování stane totální chaos.

Kabelka IOAMO Vám pomůže vytvořit si svůj styl. Tato italská značka Vás nadchne. Kombinace barev a materiálů je elegantní a zároveň moderní. Tato bíločerná kombinace se bude hodit jak k Vaším jarním šatům, tak i ke kostýmu na pracovní schůzku. 

Vemte si svoji IOAMO kabelku a vyražte do společnosti! Všichni se za Vámi otočí!

 

Exkluzivní dámská crossbody kabelka Odette oživí Váš šatník. Crossbody se vyznačuje kvalitním zpracováním, elegancí, středním prostorem. Hlavní kapsa na zip Vám nabídne další dvě střední kapsičky na telefon, kosmetiku a cennosti. Originální je také popruh s logem David Jones. Klopa kabelky se otevírá pomocí klipsu ve formě knoflíčků. Pohyblivý je však pouze knoflík pravý, kdy jej jemným pohybem do leva posunete.

Stylová crossbody kabelka ELISABETH. Crossbody kabelka je pevná, kvalitně ušitá a přitom stylová, Využijete ji ve městě, na cestě do práce, na nákupech, ale hodí se i do divadla, k retro šatům nebo jednoduchému kostýmku, ať už se sukní či kalhotami. 

Menší dámská crossbody nesmí chybět v žádném ženském šatníku! Tuto kabelku můžete mít u sebe kdekoliv a kdykoliv. Jednoduchý desing je elegantní a zároveň se hodí k teniskám i balerínám. Do tašky si dáte ty nejdůležitější věci a máte je po ruce na cestách i nákupech!

Nová kolekce již skladem, tak neváhejte!

 

www.demix.cz