Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Jakou kabelku zvolit na Silvestra?Silvestrovská noc nabádá k tanci i poslechu, taktéž dobré společnosti a luxusnímu jídlu, ale mnohem podstatnější je přijít do společnosti s veselou náladou. A věřte, že správný oděv s dokonale padnoucí kabelkou vás sveze do slavností a bujaré nálady. Tak tedy rozlučte se s rokem 2018 se vší parádou!

V první řadě je třeba začít outfitem, pro takovou slavnostní událost se hodí jednoznačně kratší šaty či sukně, kalhoty ponechejte ve skříni. Doporučujeme zvolit výraznější vzory a nebojte se, ani volánků či flitrů! Nicméně oděv byť dobře padnoucí je bez správně zvolené kabelky neslaný, nemastný, proto přicházíme s tipy přímo pro vás milé ženy! Nemusíte se nutit do kabelky, která je na vás moc výrazná nebo příliš slavnostní, můžete si rychle a snadno rozklíčovat, která kabelka je určena přímo pro vás. Nicméně nedržte se příliš při zemi, naplno musí vyniknout váš neodolatelný styl a noblesní ženskost.Ve stylu neodolatelné bordó kočky!


Kombinace ležérnosti a svůdné elegance, toto psaníčko je přímo stvořená pro ženy, které chtějí vyniknout a poukázat na zdravé sebevědomí!
Originální a neokoukaný vzhled moderní crossbody kabelky, potěší a zaujme svým nevšedním provedením a praktičností na všech oslavách.
Tip: nehty slaďte taktéž do bordó tónu a budete naprosto dokonalá!

 


Módní psaníčko Viktorie, červené

Rozverná Italka

Inspirujte se minimalistickým kouskem v italském duchu. Pro silvestrovskou noc vám bude dělat věrnou společnici. Kabelka Fátima ohromí vás i vaše okolí. Je malá, za to velmi praktická a šikovná, navíc velmi lehká. S touto kabelku zajisté protančíte celou noc.Dámská malá kabelka do ruky Fátima, šedá

 

 

Divoká Natálie

Chcete se na Silvestra odlišit a vyniknout?

Pak právě pro vás byla navržena horká novinka na poli kabelek, naše jedinečná silvestrovská Natálie. Vyniká několika designovými prvky, které jsou velmi decentní, čímž působí velmi luxusně. Nevšední tvar, materiálové zpracování, zámečkový systém a decentně vryté logo prestižní značky David Jones! Vnitřek potvrzuje precizní práci návrháře. Odlehčený materiál, prostornost, pevné dno a navíc ještě popruh!
Přivítejte Nový rok s divokou Natálii, která vám zajistí živelnost.Nadčasová dámská kabelka Natálie, modrá