Doprava ZDARMA po České republice

Vánoce a konec roku jsou nejočekávanějšími oslavami, které se konají jak v rodinném prostředí, tak v podobě pracovních a školních večírků, plesů, návštěv novoročních koncertů a charitativních událostí. Určitě i letos toužíš zazářit a stát se středem pozornosti. Ukaž všem, že tvůj rok 2017 stál zato! Zvol ten nejlepší outfit a nejúžasnější doplňky! My Vám s tím pomůžeme.

Všude oslníš svou nápaditosti a krásou, pokud si dokážeš vybrat ty správné společenské šaty, boty a samozřejmě dámskou společenskou kabelku. Teď jde jen o to zvolit si správný střih, vhodnou barvu a velikost.

Určitě budeš princeznou večírku, když si zvolíš stylové šaty s našitými flitry, například v růžovém odstínu.  Hotovým andělem Vánoc se staneš v bílých šatech s krajkou a  Elegantním dámským psaníčkem Irene

 Letošní Vánoce jsou romantické. I stromeček můžeš ozdobit do růžovo bílé a také stříbrné barvy.

Originální elegantní dámské psaníčko ve stříbrné barvě podtrhne Váš smysl pro eleganci a styl. Je nadčasové a moderní. Staňte se hvězdou Vánoc a Silvestra.

 

 

Je jedno, jestli se chystáš na vánoční, silvestrovský divoký nebo elegantní večírek či hasičský ples, na konci roku si i ty zasloužíš být princeznou. Na bílém sněhu vyniknou jak červené, tak i elegantní černé šaty např. korzetového střihu nebo nádherná áčková červená sukně a bílá halenka.  Satén, hedvábí nebo lesklý semiš  dodá šatům na objemu a luxusu a ty v nich budeš vypadat opravdu slavnostně a elegantně.

Určitě si pořiď toto nádherné lakované psaníčko Gisela ve červený barvě  a budeš mít zaručený úspěch na každém večírku.

Teď už jen zbývá popřát Vám nádherné prožití Vánočních svátků a správné vkročení do Nového roku s Vašimi nejmilovanějšími a nejbližšími a ovšem s tím nejkrásnějším outfitem a doplňky z celého roku!