Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

 

Chodíte často do divadla a už vám dochází fantazie, co se oděvu týče? Nebo naopak patříte ke druhé skupině lidí, která jde do divadla po velmi dlouhé době a tápe ve stylu oblečení a doplňků? Účelem toho článku je vám pomoci! Věřte, že emoce, které občas zažíváte u televize, se těm v divadelním sále nikdy nevyrovnají. I když zhasnete a pořádně si zesílíte zvuk, pořád nebudete nic víc než „stalker“ tajně se přiživující na radostech a starostech ostatních. Naopak divadlo vás doslova vtáhne do děje. Tam teprve emoce lítají vzduchem a ať chcete nebo ne, sednou si i na vás. Takže určitě stojí zato pravidelně navštěvovat divadlo. Nicméně divadelní atmosféra a jeho prostředí v sobě ukrývá velkou dávku noblesy a je třeba se do takové společnosti umět vhodně obléci a vyzdobit outfit vhodnými doplňky.

Milé ženy, při výběru oblečení do divadla můžete popustit uzdu vaší fantazii a obléct se jako dáma nebo princezna. Perfektní kombinací jsou i docela jednoduché šaty, ale o to výraznější doplňky, které pozvednou vaši vizáž k výšinám. A o jakých, že doplňcích je řeč? Výrazný náhrdelník, náušnice, lodičky, ale také mini peněženka a hlavně designová kabelka! A na dámské kabelky jsme profíci, proto vám s výběrem detailně pomůžeme!

Do divadla se nehodí, žádné velké kabelky, působí dojmem, že jinou kabelku zkrátka nemáte nebo, že nerozumíte módě. Takže velké, měkké kabelky nechte rozhodně ve skříni. Naopak vám doporučujeme zaměřit se na malé, roztomilé kabelky, které podtrhnou krásu vašich šatů a současně splní praktickou stránku. Do kabelky je třeba vzít pouze nutné drobnosti, vše ostatní nechte v autě nebo doma, zajisté se bez nich na pár hodin obejdete.

Žhavým trendem zůstávají tedy malé kabelky, u nichž není na škodu, jsou-li vyzdobeny perličkami, kamínky nebo třpytivými materiály. Naopak, krásně zapadnou do světa noblesy a krásy. Zde se tedy nebojte nadměrné výraznosti. Kdo ještě váhá o jakém, že typu kabelky je řeč, tak vám to prozradíme, jde o psaníčka. Malé, pevné či měkké, různého zdobení. Ideální velikost pro uložení malých drobností.Také herečka Keira Knightley ví, že malé kabelky jsou trendy!

Nechte se před nákupem inspirovat zbrusu novými kabelkami!

Červené dámské psaníčko Elis Vás nadchne!

Červené dámské psaníčko Elis

Dámské psaníčko Dolores Tatiana

Chcete zářit  a být vyjímečná! S tímto doplňkem jistě budete! Je nepřehlédnutelné! Nic nedoplní vaše večerní či párty šaty jako toto psaníčko.

Překop je na druk, uvnitř spousta místa na vše potřebné. Krásné bude v ruce i na rameni díky dlouhému řetízku na připnutí.

Plesová a divadelní sezóna právě začíná!

Dámské psaníčko Dolores Tatiana

 

 

úvodní foto:https://cz.pinterest.com/pin/324892560610626467/