Doprava ZDARMA po České republice
Nakupte s doručením do Vánoc. Zbývá

MDŽ - svátek lásky a úcty k ženám -SLEVOVÝ KUPÓN -15% 

SLEVOVÝ KÓD: ZLASKY

Ano, blíží se 8. března den, který slaví všechny Gabriely. Kromě svých jmenin se můžou zapojit do oslav Mezinárodního dne žen. Zapojte se také a projevte úctu a lásku ke všem ženám. Udělejte radost mamince, babičce, dceři, sestře nebo vnučce.

Dříve byl symbolem pouze rudý karafiát a popřípadě bonboniéra. Dnes se dávají nejrůznější kytice ve všech odstínech.

Co takhle potěšit vaši nejmilovanější kytičkami na kabelce?

Naše nová jarní kolekce je přímo navržená pro tento nádherný den. Je určená všem ženám všech věkových kategorií. Všechny ženy a dívky jsou krásné. Projevme k ním lásku a respekt. Také je překrásná a romantická kabelka David Jones Roxanne.

 

Dámská trendy kabelka David Jones Roxanne rozzáří Váš outfit svým pestrým květinovým vzorem. Skvěle se bude hodit do města, na pláž nebo na vycházky do přírody. Nosit ji můžete v ruce, na rameni nebo na předloktí. 

Dalším jarním skvostem a skvělým dárkem je Dámská exkluzivní kabelka Carlota od značky David Jones  ,která zaujme okolí svým neobyčejným designem a dokonale podtrhne Vaši osobnost.

Kabelka je uvnitř rozdělena na tři kapsy, dvě jsou opatřeny zipem, jednu lze uzavřít magnetickým zapínáním. Menší vnitřní kapsičky poslouží na uschování drobností. Nosit ji můžete v ruce nebo přes rameno díky odjimatelnému popruhu.