Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

 

7.4. je Mezinárodní den zdraví! Je jen na nás, jak o něj budeme pečovat. Doktoři a léky jsou sice mocné prostředky, ale někdy nedokáži dělat zázraky. Dbejte proto o své zdraví. Důležitá je prevence. Zdraví je to nejcennější, co v životě máme. Proč zvolit raději batoh místo kabelky? Odpověď je jednoduchá. Rovnoměrná zátěž je důležitá pro naši páteř.

Kdo dnes netrpí na bolesti zad, časté migrény či na zablokovanou krční páteř? Nošením těžkých tašek na jednom rameni si značně přihoršujeme a komplikujeme život. S batohem zatěžujeme obě poloviny zad souměrně a zároveň nás nutí držet správný postoj!

Tak či tak, ženy jsou od přírody křehká stvoření, která mají tendenci si na sebe prostě moc nakládat. Ženy nechtějí nikoho obtěžovat a tak chtějí vše utáhnout sami, ale jejich svalové nastavení je od přírody jiné než u mužů a to kolikrát není akceptováno. Nicméně lze zvolit zlatou střední cestu v podobě batůžku. Do batohu dáte spolehlivě i menší nákup či těžké věci, jejichž váhu na zádech, ani nepocítíte.

Dámský stylový batůžek Etela je praktický a trendy zároveň. K džínům a teniskám bude dokonalý! David Jones přináší nové jarní trendy pro váš dokonalý outfit.

Plánujete delší výlet do přírody? Máme pro Vás batoh, který je jako stvořený pro tyto dny. Značka Travel Plus nabízí batohy pro různé příležitosti, kvalitní zpracování a originální vzhled. 

A pokud Vás překvapí deštivé počasí, nevadí, i s tímo si umí poradit. Materiál je neprodišný, nemusíte se bát, že vám věci promoknou. 

Synonymem značky MC Mary je moderní design, praktičnost a kvalita. Tento městský batůžek si oblíbíte jak pro jeho menší velikost, tak pro nádherný design a zároveň elegantní nóblesu. Buďte hvězdou večírku nebo si užijte jen tak procházku městem nebo v přírodě.

Nová kolekce jaro/léto 2019 je impozantní, trendová a mladistvá!

Teď už pouze zbývá z pohodlí domova objednat tento skvost!