Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Každý muž i dáma potřebuji mít svou peněženku! Skrýváme v ní svá tajemství od nejrůznějších poznámek a fotografii až po průkaz totožnosti nebo kreditní karty. Peněženka slouží nejzákladnějšímu účelu, mít všechny náležitosti vždy u sebe pohromadě. Oblečení poví hodně o povaze a osobnosti člověka, rovněž i Vaše peněženka napoví hodně o jeho majiteli. Zvláště když jste na pracovní schůzce nebo na obědě a položíte Vaši peněženku na stůl, lidé budou mít tendenci Vás hodnotit.

1) Jaká je značka?

Můžeme říct, že na značce nezáleží, ovšem je to vždy první věc, která přijde na mysl, když někdo uvidí pěkně vypadající peněženku. Tak co to asi bude? Je to nejnovější kousek od Gucci nebo Louis Vuitton? Ten člověk asi má vysoké postavení, když si může dovolit, tak drahou peněženku. Ovšem je tento trend sledovat a mít za každou cenu značkovou peněženku nebo outfit, tak důležitý? Pro někoho , kdo si potrpí na luxusu ano, ale není přece jen důležitější Váš vlastní pocit a smysl o estetičnost? Obyčejné reliéfní logo automaticky zvýší hodnotu o dvacetinásobek. Jsou pouze velké značky, co dnes lidé hledají? V současné době existují tuny značek, které mají kultovní následování; a vypadají stejně dobře nebo dokonce lépe.

 

Skvost pro všechny dámy. Luxusní kožená dámská peněženka značky Diviley vhodná i jako psaníčko jen , tak do ruky. Dostatek místa na karty, bankovky a mince. Budete nadšená!

 

 

 

 

2) DESIGN

Na všem záleží - barva, potisk, materiál. Vše musí být dobře zpracované, abyste dostali kvalitní peněženku! Musí zde ovšem být rovnováha.  Peněženka může být perfektně a kvalitně zpracována a přesto působit přeplácaným dojmem např. obrovská kytka na přední straně s nejrůznějšími ozdobami a flitry ve všech možných barvách. Může si to dovolit extravagantní jedinec, který má rád výstřední věci a rád poutá na sebe pozornost, ovšem mnohdy to zapůsobí na lidi dojmem chaotičnosti. Pokud jdete na obchodní schůzku nebo pracujete někde v bance radší zvolte střídmost a eleganci. V jednoduchosti je krása!

Synonymem značky Diviley je kvalita a moderní praktický design. Kožená peněženka Patrick je skvělou volbou pro všechny pány. Ideální dárek pro Vašeho milovaného. 

3) Je tam uvnitř pořádek?

Peněženka se otevírá častěji, než si myslíte. V průměru můžete otevřít peněženku i 10krát denně, abyste uskutečnili platbu; Můžete se v jednu chvílí cítit jako kdybyste byly nahý! Určitě se někdo podívá do Vaši peněženky a během sekundy zjistí jestli jste pořádkumilovný. Není to tak těžké mít rychlý přehled o otevřené peněžence, abyste věděli, zda jste chaotický člověk, nebo ne. Viděla jsem peněženky, kde prostory navíc a přihrádky neměly žádný účel. Jak se potom v tom nepořádku hledá kreditní karta?

Na Demix.cz pro vás vybíráme jen ty nejlépe zpracované kožené peněženky, se kterými rozhodně ostudu neuděláte. V nabídce jistě najdete peněženku s požadovaným množstvím oddělených částí určených pro hotovost, platební karty či řidičský průkaz.

Nabídka je dostatečně široká i z hlediska barev. Nenabízíme pouze klasické hnědé či černé peněženky, ale k dispozici vám jsou také pestrobarevné kousky. Záleží na vašem vkusu, kterou z peněženek z pravé či umělé kůže si objednáte.