Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Potěšte manžela/manželku k příležitosti světového dne manželství dárkem ve formě peněženky!

Světový den manželství je významný mezinárodní den, který vznikl v roce 1983 za účelem uctění ženy a muže. Ideální manželství se musí neustále budovat a velké věci se dějí díky drobným maličkostem. V každodenním shonu a kolotoči povinností zapomínáme dělat radost svým nejmilovanějším, občas se stane, že zapomene na svátek, narozeniny či výročí a způsobíme drahocenné polovičce zklamání.

Naplánujte si tedy na 12. 1. volné odpoledne, které strávíte pouze s manželem/manželkou, je to velmi vhodná příležitost pro strávení společného času a poděkování za podporu, lásku a pozornost. Proto nepromarněte tento den a překvapte svého manžela/manželku vhodným dárečkem ve formě peněženky v krásném dárkovém balení. Darovaná peněženka je milým symbolem, kterým si vás manžel/ka připomene, několikrát během dne a současně si vzpomene na nezapomenutelný den 12. ledna 2019. Nebojte, s výběrem pánské i dámské peněženky vám pomůžeme! Aktuálně jsme naskladnili zbrusu nové modely ze kterých si vybere i ten nejnáročnější manžel či manželka.

Originální dámská peněženka Cavaldi 

Luxusní kožená peněženka černé barvy zaujme nevšedními detaily. Peněženka nabízí mnoho přihrádek na doklady, zapínací kapsu na mince a oddělený prostor na bankovky. Spojení praktičnosti a elegance si prostě zamilujete.

 

Exkluzivní polokožená dámská peněženka Cavaldi

Velká dámská peněženka v hravém stylu. Krásné polokožené provedení. Otevírání je na druk, uvnitř spousta místa na drobné mince, papírové peníze i doklady.

 

Pánská kožená peněženka Delami Ryan

Kvalitní pánská kožená peněženka. Krásné barevné provedení doplněné precizním prošitím. Po otevření nabízí peněženka velkou kapsu na drobné mince a pod drukem se ukrývá spousta místa na vaše doklady. Krásný dárek, který potěší každého praktického muže!

 

 

 

 

 

 

 www.demix.cz

Ilustrační úvodní foto:https://cz.pinterest.com/pin/289567451035350526/