Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Ano, blíží se 8. března den, který slaví všechny Gabriely. Kromě svých jmenin se můžou zapojit do oslav Mezinárodního dne žen. Zapojte se také a projevte úctu a lásku ke všem ženám. Udělejte radost mamince, babičce, dceři, sestře nebo vnučce.

Dříve byl symbolem pouze rudý karafiát a popřípadě bonboniéra. Dnes se dávají nejrůznější kytice ve všech odstínech.

Co takhle potěšit vaši nejmilovanější kabelkou ve jarních pastelových barvách?

Naše nová jarní kolekce je přímo navržená pro tento nádherný den. Je určená všem ženám všech věkových kategorií. Všechny ženy a dívky jsou krásné. Projevme k ním lásku a respekt.

Také je překrásná a romantická crossbody kabelka Irena

Jemná ženská crossbody co vás pohladí na duši, to je Irena. Krásná bude k šatům i šortkám a doplní Váš letní barevný outfit. David Jones přináší krásné barevné kabelky pro nadcházející sezónu Jaro/Léto 2019.

 

Ivona je velice příjemná, jemná dámská kabelka, která potěší na první pohled! Krásné barvy, které jednoduše doladí Váš jarní outfit k dokonalosti. 

 

Menší dámská crossbody kabelka nesmí chybět v žádném ženském šatníku! Tuto kabelku můžete mít u sebe kdekoliv a kdykoliv. Jednoduchý desing je elegantní a zároveň se hodí k teniskám i balerínám. Do tašky si dáte ty nejdůležitější věci a máte je po ruce na cestách i nákupech!

 

 Batůžky jsou stále oblíbenějším doplňkem, tak jestli váháte který vybrat máme pro Vás Typ! Městský batoh Julius je dokonalý, nepřehlédnutelý, zkrátka IN. S ním budete zářit a doladíte váš outfit k dokonalosti! Zdařilá kombina barev je znamenitá!