Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Znáte trendy kabelky pro praktické ženy? Mnohé z nás dávají přednost praktičnostni před trendy designem a módou na jednu sezónu. Do které skupiny patříte Vy? Preferujete funkčnost nebo máte raději líbivý design? U některých kabelek se dá zkloubit vše v jednom. My jsme Vám připravili seznam těch dokonalých kabelek, které se Vám určitě budou líbit! Upoutájí pozornost svým moderním a nadčasovým vzhledem a zároveň Vás překvapí jejich perfektní funkčnosti.

Víceúčelové kabelky

Do této skupiny určitě zařadíme Vámi oblíbené crossbody kabelky! Každá maminka potřebuje mít vólný ruce, aby se mohla postarat o svoje dítě, které zároveň potřebuje vysmrkat, rozbalit čokoládovou tyčinku a chytit za ručičku, když přechází přes silnici. Tyto kabelky jsou velice moderní, elegantní, ale hlavně oblíbené pro jejich multifunkčnost. 

Crossbody kabelky, či chcete-li kabelky přes rameno, se velmi příjemně nosí a každá žena ocení nejen jejich fashion look, ale také prostornost, kterou crossbody kabelky skýtají. Díky nadstandardnímu komfortu, který nošení kabelek přes rameno přináší, se staly tyto kabelky v posledních letech velmi populární. Alespoň jeden takový kousek, by tak neměl chybět v šatníku žádné moderní ženy. Crossbody kabelka se totiž skvěle užije nejen při ležérních procházkách s kočárkem, ale i při dojíždění do práce na kole, při nákupech, výšlapech, na koncertech, party a jednoduše kdykoliv, kdy prostě potřebujete mít obě ruce volné, abyste si daný okamžik naprosto užily. 

Francouzská značka David Jones nám přináší nové svěží módní opojení a Vás uchvátí závan letních květů na každý den. Ida je praktická a svěží malá crossbody, kterou si zamilujete na první pohled.

 

Moderní a elegantní shoppery

 

Pokud hledáte kabelku pro vólný čas, ale chcete ji využít i pro menší nákup, ideální volbou bude stylový a originální shopper. Klasický tvar tašky a dlouhé uši, dělají tašku oblíbenou a praktickou pro každodenní nošení. David Jones a jeho nová letní kolekce, přináší opravdové a stylové kousky. Tína je taška, která poslouží i potěší každý den!

 

Stylové aktovky

Chystáte se do zaměstnání či na pracovní schůzku? Pokud ano, jste nyní na tom správném místě. Naše stylové a kvalitní kožené aktovky vždy respektují požadavky každého muže a ženy. Jsou prostorné, dostatečně velké na to, aby se do nich vešly veškeré nutnosti, jako jsou papíry formátu A4, bloky, notebook, mobilní telefon, pěneženka a psací potřeby a samozřejmě i Váš diář.

Dámská kožená aktovka Belinda Vás nadchne a Váš pracovní den Vám rychle uteče!