Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Minimálně třikrát ročně řešíme všichni jedno velké dilema a to jakým darem obdarovat své nejbližší k narozeninám, svátku nebo k Vánocům. Obzvlášť jedná-li se o naše nejmilejší prarodiče, kteří nás od malička rozmazlovali, bránili, chápali a hlavně milovali. Všichni máme tedy stejný cíl, udělat upřímnou radost!

Jaké je tedy tajemství darů, které vytvoří šťastné emoce našim milovaným prarodičům?

Řešení je jednoduché! Na prvním místě vybírejte dárky srdcem! Dárky vybírané s láskou mají kouzelnou energii, kterou darovaný cítí. Kdykoliv babička nebo dědeček uvidí dárek od vás, ihned si vzpomenou na své milované vnouče a vyčaruje se jim úsměv na tváři. A pro takové emoce se vyplatí dát si s darem práci, proto vybírejte dárečky s dostatečným předstihem a v klidu, ideálně z pohodlí domova, vyhnete se tak, tlaku ze strany prodavače, ušetříte spoustu času a energie.

Abychom vám výběr trošku usnadnili, poradíme vám praktické, kvalitní a hlavně krásné dárečky. Velmi vhodným dárkem jsou stylové, propracované a kvalitní peněženky, které prarodiče zajisté ocení, jelikož peněženku používají téměř denně, je to tedy velmi praktický a vděčný dárek, který je vidět. Peněženkou tedy bezesporu potěšíte, jak babičku, tak dědečka.

Pro babičku! Dámská kožená peněženka Naomi

Krásný, kožený materiál v bordó odstínu, který působí velmi elegantně a důstojně. Peněženka má několik přihrádek pro uložení peněz, karet i osobních dokladů. Tato peněženka bude krásně ladit s elegantním vzhledem vaší babičky!

Dámská kožená peněženka Naomi - Demix.cz

 

Pro dědečka! Kožená pánská peněženka DELAMI Elegance

Jednoduchá, kožená pánská peněženka od módní značky Delami. Tato peněženka je velice praktická a váš dědeček za ni bude skutečně vděčný. Obsahuje několik přihrádek na platební karty, kapsu na bankovky a také uzavíratelnou kapsičku na mince.

Pánská peněženka DELAMI - demix.cz

Dalším vhodným dárečkem pro aktivní i elegantní prarodiče jsou tolik oblíbené baťůžky. Jak jste se dočetli v předchozím článku, batohy jsou aktuálně nevyhledávanějším módním trendem a výběr je opravdu široký. Lze vybrat, jak sportovní, tak vysoce elegantní batohy pro zimní či letní období. Batůžky šetří páteř a jsou ideální pro turistické procházky či toulky městem.

Elegantní dámský batoh s kožíškem Šantel

Originální, zimní batůžek s kvalitní koženkou a hřejivým kožíškem. Navíc velmi prostorný, teplý a elegantní, vaše babička si tento kousek okamžitě zamiluje.

Dámský batoh Šantel - demix.cz

 

A třetím velmi žádoucím tipem jsou crossbody tašky pro muže i ženy. Jsou lehké, krásné, funkční a malé velikosti. Hodí se pro uložení osobních věcí, jako jsou doklady, telefon, peněženka, klíče a mnoho dalšího.

Pánská kožená taška přes rameno Delami

Ideální dáreček pro vašeho dědečka. Taška je velmi elegantní, prostorná a praktická. Popruh je délkově nastavitelný. Crossbody taška je velmi oblíbená díky pohodlnému nošení.

 

Pánska crossbody taška Delami - demix.cz

Luxusní kožená kabelka Leandra

Luxusní kožená kabelka značky Delami Vera Pelle, která nadchne. Kvalitní zpracování a moderní nadčasový design! Nádherná crossbody kabelka pro všechny příležitosti. Na zadní straně i uvnitř kabelky je všitá kapsička na zip.

Luxusní dámská kožená kabelka Leandra - demix.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

www.demix.cz

 

úvodní foto: https://cz.pinterest.com/pin/304415256032498940/