Doprava ZDARMA po České republice

Produkt je již vyprodán.
Níže naleznete produkty ze stejné kategorie.

Sledovat produkt

Rozměry:
38 x 47 x 12cm  (šířka x výška x hloubka)
Délka uší:
19 cm
Délka popruhu:
nastavitelná
A4:
Ano
Značka:
Travel plus

Skvěla volba pro všechny dobrodruhy - speciální vodě odolný turistický či sportovní batoh s výztužemi. Značka Travel plus je synonymem kvality, moderna a praktičnosti. Nabízí batohy určené jak pro sportovní chvilky, na kolo, ale i na hory, výlety, turistické trasy i cestování do zahraničí.

Na klopě, která se rozepíná dvěma klipsy je malá flísová kapsička se zipem na drobnosti. Pod klopou se nachází středně velká kapsa na zip a také hlavní kpsa, která se utahuje pomocí tkaničky. Uvnitř je prostor pro osobní věci spolu s polstrovanou kapsou, kterou můžete využít na notebook (max. 28 x 40 cm). Dále dvě menší síťované kapsy a jedna větší, všechny pod zipem. Samozřejmosti a velmi praktickou záležitosti  jsou síťované kapsy na bočníh stranách, kam můžete uložit láhve při objemu až 1 litr. Zadní část batohu má vyztužený záda a popruhy. Také se zde nachází i menší kapsa se zipem, ideální místo na doklady. Délka popruhů je nastavitelná. 

Kvalita a  funkčnost tohoto skvělého batohu Vás ohromí. Ideální parťák pro všechna dobrodružství. Barevné kombinace jsou unisex a můžou ho nosit jak muži, tak i ženy! Teď už jen objednat a vyrazit na výlet!