Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Jste připraveni? Jdeme na to! Léto už je v plném proudu! Je načase, aby se uskutečnil stylový skok a vy se vrhly přímo do víru letošních módních trendů. Ať už se jedná o výměnu vašeho šatníku za nový barevnější, veselejší, pohodovější  nebo o přehodnocení vašeho životního stylu, když teploty stoupají, zde je 6 módních pravidel léta, která vám pomůžou spravit si náladu.

1. Vyberte oblečení z přírodních vláken, abyste porazili vedro.

Pokud jde o tkaniny, zvolte lehčí možnosti, jako je bavlna, hedvábí a vzdušné bavlněné prádlo. Prodyšnost je klíčová, když slunce praží a teploty stoupají. 

                                                               FOTO: https://cz.pinterest.com/pin/842665780258537034/

 

2. Bílé tenisky pro vaše pohodlí

Návrat bílých tenisek se děje letos v létě - a můžete je spárovat se vším od džínsů až po šaty. Roztomilý a pohodlný! Navždy trendy! A co si budeme namlouvat, určitě pohodlnější než střevíce.

3. Minerální voda

Určitě v žádný kabelce nebo batohu nesmí chybět jemně perlivá voda na pití, ale také osvěžující sprej na obličej. Ve městě je v létě hic a ten asfalt je rozžhavený. Musíme se zchladit.

4. Vyberte si šortky, které dokonale sedí

Je to krátká sezóna, takže si vyberte jeden modél, který vám padne a lichotí a držte se ho. Vzít si kratší nebo delší šortky? Vyzkoušejte je a ujistěte se, že délka a střih je ideální pro vás, vaše pohodlí a postavu. Pohodlnější jsou bavlněné, ale kdo by neodolal jeanovým šortkám! K tomu veselý barevný top a dokonalá plážovka. Jste ready a můžete vyrazit na koupaliště nebo na dovolenou u moře.

 

5. Vklouznout do nových letních sandálů

Léto je ideální čas na objevení kouzla nových sandálů. Slide sandály jsou skvělé pro jejich pohodlí a lehkost (stejně jako žabky!). Výrazná barva dodává vašemu kroku mnohem více stylu a pozvedává jakékoli letní oblečení na další úroveň. No prostě utíkejte a kupte si nové žabky než budou vyprodané ve vaši velikosti.

 

                                                                    https://cz.pinterest.com/pin/740138519989862597/

 

6. Odhal ramena

Odvážte se - ale to neznamená, že musíte všechno ukázat! Strappy šaty jsou způsob, jak zůstat stylový (a cool), aniž by bylo odhaleno příliš mnoho kůže a působilo to nevkusně. Jedinečné šaty pro jedinečnou ženu.  Staňte se módní guru a oblečte si originální šaty s ramínky od starorůžové po pestře žlutou barvu . Krásně lichotí postavě a dají vyniknout kráse každý ženy. Kombinujte s botami na vysokém podpatku, luxusními sandály, výraznými šperky a určitě se bude hodit i luxusní kožená letní kabelka. Budete vypadat úžasně!

        

https://cz.pinterest.com/pin/450360031486549325/