Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

 

Také si při nákupu vánočních dárků pro blízké pohráváte s myšlenkou obdarovat i sami sebe?

Tak upozaďte výčitky a zůstaňte v klidu milé ženy, stejně jako to máte vy, to má i řada dalších žen, je to naprosto normální.Kam se podíváme, tak na nás vyskakují různá lákadla v podobě náramků, hodinek, náušnic, šátků, ale hlavní kámen úrazu nastává u kabelek! I ženy, které se drží přesného seznamu a rozpočtu, tak při výběru kabelky má velmi silné nutkání dopřát si kabelku i pro sebe.

A vlastně proč ne? Celý rok děláme radost druhým, tak proč neocenit sami sebe za uplynulý rok, my přece víme nejlépe, čím si udělat radost. Navíc na svátky se scházíme s rodinou v užším i bližším kruhu, také s kamarádkami a tento čas nahrává i náhodnému potkávání u punče a s tím spojené seznamování s novými lidmi.

Je tedy naprosto opodstatněné užít si svátky již s novou kabelkou, která může krásně ladit se zimním časem a s vánoční atmosférou. Vybočte tedy z řady a obdarujte se svěžím kouskem, který vás omladí a provede až do Nového roku a současně vás povzbudí k dalším vítaným změnám. Aktuálně jsou největším zimním hitem velmi šmrncovní kabelky s příjemným kožíškem a s uvolněným střihem. Můžete zvolit velmi elegantní nebo lehce sportovní styl kabelky. Každopádně, ani v jednom případě nešlápnete vedle. Velmi oblíbenou volbou jsou kabelky s odnímatelným popruhem, které se dají skrze karabinu připnout ke kabelce a vychutnat si chůzi s rukami v kapsách. Variant je pro vás připraveno hned několik!

Před nákupem se inspirujte zde: www.demix.cz

Dámská kabelka Cleopatra s kožíškem, 

Chceš zazářit a mít své věci i sebe v příjemném teploučku? Pak Cleopatra je navržená přímo pro tebe milá ženo. Muži i ženy z tebe nespustí zrak a budou vyzvídat, kde se dá tento roztomilý a velmi okouzlující kousek sehnat. Vnitřní část je prostorná, navíc opatřena vnitřními kapsami na zip a jednou kapsičkou na zadní straně, díky kterým nastolíte v kabelce řád. Příjemným benefitem je nastavitelný popruh, díky kterému můžete kabelku nosit ležérně kolem těla a cítit se tak stále pohodlně.

Červená dámská kabelka Cleopatra s kožíškem

Elegantní dámský batoh s kožíškem Šantel,

Máte ráda batůžky a hledáte inspiraci na zimu, tak pro vás máme výjimečný kousek! Krásný koženkový batůžek s kožešinovým lemem je hitem vánočního času! Až vyrazíte na zimní procházku městem, tak ho rozhodně vezměte sebou. Uvnitř spousta místa na vše potřebné, menší kapsy na zip pro drobnosti. Zadní strana nabízí také kapsu na zip, přední kapsičky jsou na druk doplněné kožíškem, stejně jako překlop. Menší ucho do ruky či na pověšení, uši dostatečně dlouhé pro pohodlné nošení, možnost regulace. Originální dárek na Vánoce!

Elegantní dámský batoh s kožíškem Šantel