Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

2390 Kč s DPH
Původní cena: 2490 Kč

SKLADEM - může být u Vás již 20.6.

Sledovat produkt

Gender:
Pro dámy
Barva:
Béžová / Červená / Šedá
Rozměry:
41 x 28 x 14 cm  (šířka x výška x hloubka)
Délka uší:
38cm nebo 56cm
Kování:
Stříbrné
A4:
Ano
Značka:
IOAMO

NOVINKA v ČR!!! Italské kabelky IOAMO v nadčasovém designu jsou okouzlující!Pop-art je styl malování, který je velmi široce používán v módě. Je přítomen téměř ve všech přehlídkáh. Trička s potiskem, je jich příliš mnoho, ale kabelku s jasným vzorem, musí mít v šatníku každá dívka!!!

Kabelka IOAMO v bílo červené kombinaci je moderní a nadčasová. Vemte si bílé tenisky , sako a červený šátek a můžete vyrazit do města na cappuccino s kamarádkou. Každý se určitě za Vámi otočí!


Vnitřní kabelka je vyrobená z polyesteru. Uzavírá se na zip. Uvnitř kabelky dvě menší kapsičky bez zipu.Vnější kabelka slouží jako obal. Rukojeť a vnější kabelka jsou z materiálu EVA, který má vynikající vlastnosti. Rukojeť lze prodloužit. Kabelku můžete nosit jak v ruce, tak i přes rameno.
Materiál EVA neboli polymer má síťovanou strukturu, což mu propůjčuje určité specifické vlastnosti: nepromokavost, odolnost proti UV záření, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti stresu, odolnost proti trhlinám. Snadno se udržuje. Stačí použít vodu a hadřík.

Mohlo by se vám líbit