Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Produkt je již vyprodán.
Níže naleznete produkty ze stejné kategorie.

Sledovat produkt

Gender:
Pro dámy
Barva:
Černá / Hnědá / Žlutá
Rozměry:
41 x 28 x 14  (šířka x výška x hloubka)
Délka uší:
38cm nebo 56cm
Kování:
Stříbrné
A4:
Ano
Značka:
IOAMO

IOAMO jsou veselé, hravé kabelky, které svýd desingem a originalitou jsou nepřehlédnutelné. Ženy milují být středem pozornosti a tyto tašky Vám to bezpochyby umožní. Jsou naprostou novinkou a my Vám je velice rádi představíme na našem eshpu. 

Daniele je přesně takový kousek! Její žlutá barva, září do daleka a každý den s ní bude nezapomenutelný zážitek. Skvělý tvar tašky, určený pro běžné nošení v pracovním týdnu, stejně tak při volných dnech třeba na výlety. Výrazná žlutá s kombinací černé a tmavě béžové se krásně hodí k džínám, teniskám, tak i ke kabátu a balerínám.

Vnitřní kabelka je vyrobená z polyesteru. Uzavírá se na zip. Uvnitř kabelky dvě menší kapsičky bez zipu.

Vnější kabelka slouží jako obal. Rukojeť a vnější kabelka jsou z materiálu EVA, který má vynikající vlastnosti. Rukojeť lze prodloužit. Kabelku můžete nosit jak v ruce, tak i přes rameno.

Materiál EVA neboli polymer má síťovanou strukturu, což mu propůjčuje určité specifické vlastnosti: nepromokavost, odolnost proti UV záření, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti stresu, odolnost proti trhlinám. Snadno se udržuje. Stačí použít vodu a hadřík. 

 

Mohlo by se vám líbit