Facebook Instagram
Doprava ZDARMA po České republice

Dnes nastal ten správný den, kdy obejmout svou nejmilovanější maminku! 12.května se všude na světě slaví Den matek a vy můžete využít tuto příležitost a poděkovat své mamince za to, že Vám dala život!  Jistě, květiny určitě potěší každou dámu, ale mohly by být už trochu očekávaný dárek a buďme upřímní, ne příliš kreativní. Tentokrát vy to zvládnete na jedničku!

Parfémy, čokolády, brunch a salon krásy či lístky do divadla jsou už trochu více promyšlené dárky! Co vy na to? Vaše maminka si určitě zaslouží jen to nejlepší! Jsou to klasické dárky, ale vaše máma má určitě ráda módu a nejrůznější doplňky. Věřte , že kabelek není nikdy dost!   Pamatujte si, že nemusíte utrácet bohatství, abyste jí dali úžasný dárek. Především by měl být váš dárek promyšlený, osobní a s malým plánováním, nikdy na poslední chvíli. Zde jsou některé skvělé dárky pro maminky.

Naše nejnovější jarní kolekce je naprosto úžasná. Zaručeným tipem je místo kytice květovaná kabelka!

Malá kožená crossbody Isabella je skvělou volbou nejen při cestách a výletech. Její jednoduchý tvar a menší velikost je ideální, že ji můžete mít vždy a všude a vaše osobní věci budou v bezpečí a neustále u Vás.

 Malá kožená květovaná crossbody kabelka Isabella

 

Romantická kytičkovaná kožená kabelka pro všechny dámy, které miluji lásku a splněné sny. Tato úžasná kabelka Vás nabije romantikou a během chvíle budte mladistvá a svěží. Dokonale doplní Váš jarní outfit. Už nám svítí sluníčko. Vemte si tuto snovou kabelku a šatičky a vyražte se svou kamarádkou do města do kavárny nebo do oblíbené cukrárny na makronky nebo donuty.

Tentno kousek nesmí chybět ve Vašem šatníku!

Romantická kytičkovaná kožená kabelka

 

 

 

Kytičky jsou hitem letošního léta! Tato bílá elegantní kožená kabelka s jemným vzorem kytek je správnou volbou pro všechny romantické duše.

Bude se hodit ke všem šatům, ale klidně si můžete vzít i sako a jeany, vše doplnit jemným šátkem a vyrazit na sluníčko do města. Budete nepřehlédnutelná!

Užijte si tu správnou jarní a letní náladu a objednejte si tuto překrásnou romantickou a snovou kabelku!

Bílá elegantní kožená kabelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilustrační úvodní FOTO https://cz.pinterest.com/pin/764556474220632074/