Doprava ZDARMA po České republice

Vánoce jsou tady, 
může padat sníh
v krajích pana Lady, 
v horách zasněných. 
Padá na zahrady,
na les, nad potok.
Vánoce jsou tady, 
bude Nový rok.

To zas bude nadělení
pod stromečkem zeleným,
na to se těším jako malej kluk, 
já se nezměním. 
Všichni budem zasněženi 
až po uši, 
až tu závěj bude hřát, 
začnem dárky rozdávat.

(text písně Tereza Vágnerová)

Každý chlap určitě bude šťastný jako malý kluk, když dostane pod stromeček nejnovější pánskou luxusní koženou tašku.

Chceme Vám udělat radost a proto přicházíme s novou kolekci naších tašek Delami. Největším skvostem je tato kožená pánská crossbody taška, která potěší každého může, který touží být vůdcem jako Delami Ceasar ve nádherném odstínu hnědé barvy.

Máme velký výběr různorodých pánských tašek a aktovek. Veškeré zboží v naší nabídce pochází od vybraných dodavatelů prvotřídního zboží z Itálie, Německa a také České republiky. Všichni naši dodavatelé jsou prověřeni léty spolupráce a nabízejí Vám kvalitní materiály a důsledné zpracování. To vše při zachování luxusního „looku“ a designu. Tyto Vánoce určitě prožijte s námi!

Luxusní černá originální kožená taška přes rameno Bellugio Casa je tou správnou volbou pro muže.Taška je dvoufochová se spoustou přihrádek a dalších kapes. Na přední a zadní straně jsou rovněž kapsičky na zip. Do tašky se vejde notebook s rozměry 34 x 24-27 cm. 

Menším, ale hodnotným dárkem může být pánská kožená peněženka. Vejdou se tam veškeré karty a peníze i doklady. Ideální dárek pod stromeček. Kožená peněženka Ellini Franco ve nádherné hnědé barvě je zabalená do elegantní krabičky. Potěší každého gentlemana, který touží mít luxusní doplňek.